Košík

Včera prišiel na Bitcoine aj altcoinoch menší rast. Končila sa týždenná sviečka a dnes už máme zase všetko mierne v červenom. Nezabúdajte stále sme v korekčnej štruktúre! Prečo?

Bitcoin

Stále korekčná štruktúra. Kedy už nebudeme v korekčnej štruktúre? Akonáhle prekonáme aktuálne HIGH. Včerajší rast môžeme pripísať len retracementu. Keď si pozriete moje staršie články a príspevky, tak som o tom hovoril. Po tak silnom raste a exponenciále smerom nahor sa môže stať, že budeme niekoľko dní v extrémnom prípade až týždňov konsolidovať v korekčnej štruktúre. Stále uvažujeme nad konsolidáciu vo forme trianglu, alebo ABC. Vzhľadom na včerajší rast by som dal vyššiu šancu na konsolidáciu v trangli.

 

Toto je graf, ktorý som použil ešte v minulom článku, takže zatiaľ všetko podľa predikcie.

 

Bitcoin

 

Dominancia BTC

 

Dominancia BTC je taktiež v korekčnej štruktúre a momentálne vo forme trianglu. Hlavný smer celej korekcie je nadol, takže dominancia Bitcoinu by z dlhodobejšieho hľadiska mohla klesať. Cieľová stanica je okolo 50 – 52%. V najbližších hodinách však môžeme očakávať dokončenie vlny B a teda dočasné zvýšenie dominancie.

 

Dominancia BTC

 

Kapitalizácia

 

Taktiež v korekčnej štruktúre. Rovnako uvažujeme buď o formácii triangel, alebo ABC.

 

Kapitalizácia

 

Zhrnutie

 

Z grafov vidíme, že aj napriek včerajšiemu rastu sme stále v korekcii a zatiaľ nemáme dôvod meniť naše predikcie. Momentálne nemám otvorený ani longy ani shorty. Celkom sa mi páčia malé altcoiny, ktoré dosť rastú. Napríklad Fetch od svojho dna podrástol už o 100%, rovnako sa vschopil aj Verge. Nezabudnite dnes o 20:00 stream, kde si rozoberieme altcoiny.

 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

Tento článok patrí firme Smat Profit s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

24.02.20 Čo je Lighting Network 1/2

By Technológie, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články, Všeobecné články No Comments

Keď prvýkrát zverejnil Satoshi Nakamoto whitepaper Bitcoinu v roku 2008, úplne prvá verejná pripomienka k systému, ktorú predložil James A. Donald obsahovala tento riadok: „spôsob, akým chápem váš návrh, sa nezdá byť v mierke na požadovanú veľkosť“. O desať rokov neskôr je škálovateľnosť stále najväčším problémom Bitcoinu, ako aj iných kryptomenových systémov.

Čítať ďalej
Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.

Leave a Reply