0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

20.03.22 Vyskúšaj si 7 dní VIP členstva Trader 2.0 úplne ZDARMA!

Áno čítate správne! Chcete si vyskúšať členstvo Trader2.0 úplne zadarmo? Teraz máte možnosť. 

Prečo dávať niečo platené zadarmo?

Hlavným cieľom je to aby si každý vyskúšal ako funguje trading a ako môže fungovať takáto skupina. Po ČR a SR internete behá milión poloprávd. Preto chceme aby si každý urobil vlastnú skúsenosť a sám na vlastnej koži vyskúšal aké to je a či by to napríklad popri svojich povinnostiach stíhal. POZOR! Naše členstvo nie je pre každého. Je úplne normálne, že členstvo nebude vyhovovať úplne všetkým a niekto sa rozhodne pokračovať svoju krypto cestu bez neho a je to absolútne v poriadku. Cieľom týchto 7 dní je to, aby si každý vyskúšal ako naša skupina funguje a či mu vie byť nápomocná.

 

 Od 05.04.22 do 12.04.22 čiže celých 7 dní si budete môcť vyskúšať platenú sekciu úplne zdarma. Stačí ak kliknete na LINK nižšie a vyplníte kontaktný formulár.

Chcem VIP členstvo TRADER 2.0 zdarma!

Členstvo je nezáväzné a komu sa nebude páčiť alebo sedieť, tak hocikedy počas daných 7 dní môže odísť. Rovnako účasť na členstve tohto človeka ku ničomu nezaväzuje.

Ako členstvo funguje a čo od neho čakať?

Ak rozmýšľaš či sa do týchto 7 dní zapojíš a prípadne ako naše členstvo funguje, tak posielam VIDEO návod. V tomto videu sa dozvieš ako s členstvom nasledujúce dni pracovať a ako z neho vyťažiť maximum. 7 dní je veľmi krátka doba a preto by bola škoda ak by si prvé dni nevedel čo robiť.

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart