0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

17.12.2021 Metaverse projekt s 3D technológiou: Metahero

V našom hodl portfóliu sa vyskytujú už aj tokeny projektov zo sveta Metaverse, ktoré aj obchodujeme. Ale, čo sú to za projekty, ako fungujú alebo v čom sa líšia od ostatných? Postupne vám budem pripravovať články o týchto projektoch a dnes som si pre vás pripravil prvý s názvom Metahero.

Čo je Metahero?

Metahero funguje v spolupráci s Wolf Digital World (WDW) a poskytujú vzrušujúci a inovatívny blockchain projekt a priekopník 3D metaverse technológie.

Metahero ponúka svojim používateľom možnosť skenovať čokoľvek. Akýkoľvek objekt alebo dokonca vy sami sa môžete stať dostupnými ako 3D avatar v decentralizovanom metaverze. Okrem toho Metahero využíva najnovšie technológie vedené tímom popredných odborníkov v tomto odvetví.

Projekt poskytuje používateľom technológiu metaskenovania s ultra vysokým rozlíšením (HD) s rozlíšením 16k, aby ste mohli vytvárať realistických 3D avatarov. Používatelia na platforme platia za prístup k jeho službám pomocou natívneho tokenu Metahero (HERO).

Metahero predstavuje technológiu metascanningu s cieľom prilákať ďalších 10 miliónov používateľov kryptomien. 3D avatary sú k dispozícii na použitie v rámci sociálnych médií, hier, online módy a iných zážitkov z virtuálnej reality (VR).

Metahero a Wolf Digital World (WDW) sa spojili, aby vytvorili revolučný projekt, ktorého cieľom je preniesť fyzický svet do digitálneho. Je to tak, že umožňuje komukoľvek naskenovať a vytvoriť svoj vlastný 3D avatar ako nezastupiteľný token (NFT). Potom môžu používatelia dražiť, obchodovať alebo predať aktívum.

Ako svetový líder technológie fotogrametrického skenovania využíva platforma Metahero svoj natívny token HERO na zabezpečenie, stimuláciu a decentralizáciu. Metahero vytvára najväčšiu známu databázu pre 3D nezameniteľné tokeny (NFT) ako naskenované objekty alebo osoby. Navyše, všetci používatelia majú plné práva a kontrolu nad svojimi naskenovanými avatarmi.

Metahero ekosystém

Platforma Metahero a Wolf Digital World (WDW) spoločne hosťujú platformu na skenovanie a vytváranie 3D nezastupiteľných tokenov (NFT) avatarov pomocou technológie metaskenovania.

Používatelia môžu voľne používať, dražiť, obchodovať alebo predávať svoje aktíva, ako chcú, v rámci metaverse. Okrem toho existujú rôzne aplikácie v ekosystéme Metahero, s ktorými môžu používatelia interagovať svojich 3D avatarov.

WDW Marketplace

Wolf Digital World (WD) predstavuje prvý svetový trh s 3D nezastupiteľnými tokenmi (NFT)  s názvom WDW Marketplace. Vďaka aktuálne aktívnej verzii 1.0 je WDW Marketplace priekopníckym trhom 3D NFT, ktorý ponúka nekonečné možnosti pre rôzne aktíva a skúsenosti vo virtuálnom svete.

WDW Marketplace je hostiteľom mnohých jedinečných produktov a služieb. Používatelia môžu vytvárať a predávať jedinečné súbory GIF. Navyše používatelia majú možnosť vytvárať jedinečné hologramy a albumy spomienok na minulosť a blízkych.

HERO App

Aplikácia HERO je vnútorným aspektom ekosystému Metahero, pričom implementácia vývoja prebieha postupne. Táto aplikácia umožňuje držiteľom tokenu HERO spravovať svoj majetok a investičné portfólio. S prvou verziou aplikácie HERO, ktorá je teraz k dispozícii, túto platformu využili tisíce používateľov.

Ďalšia fáza vývojového procesu zahŕňa integráciu technológie trhu Wolf Digital World (WDW). Aplikácia HERO bude schopná ponúkať služby spravovania aktív spolu s prístupom k trhu 3D NFT a ekosystému Metahero.

HEROSwap

Mobilná aplikácia HEROSwap je ďalším projektom, ktorý sa spustí v rámci ekosystému Metahero. Projekt plánuje ponúknuť jednoduchý spôsob nákupu tokenu Metahero (HERO). Metahero funguje v spolupráci s partnerskou platobnou službou fiat on-ramp.

Projekt funguje v partnerstve s globálnym poskytovateľom platobných služieb VISA. V dôsledku toho budú mať držitelia tokenov HERO čoskoro možnosť minúť svoje tokeny HERO na každodenné platby.

Celkovo je cieľom projektu Metahero ponúknuť jednotné miesto pre všetko, čo súvisí s HERO tokenom.

3D avatari a NFT

3D Metahero umiestnené po celom svete umožní komukoľvek skenovať čokoľvek, vrátane seba, v ultra vysokom rozlíšení. Projekt má za cieľ vytvoriť najväčšiu databázu naskenovaných ľudí a objektov skutočného sveta a za skenovanie dostane používateľ ako odmenu HERO token.

Skenovanie umeleckých diel do 3D NFT sa uskutoční v podobe módy a za používanie metascanneru budete platiť pomocou HERO tokenu za naskenovanú položku. Ďalšie možnosti použitia pomocou metascanneru je napríklad natáčanie novej generácie videa, animácie alebo ako postavy v hre Cyberpunk 2077.

Prečítaje si tiež: Koniec obchodovania Cardana a Tronu na eTore

Wolf Digital World (WDW)

Wolf Digital World (WDW) je multidisciplinárny kolektív vysoko talentovaných špecialistov so zručnosťami od 3D skenovania a modelovania až po blockchain, inžinierov, grafikov a fotografov.

Tím má za cieľ získať 10 miliónov nových používateľov s 3D technológiami novej generácie. Hlavným zameraním WDW je zachytiť každý detail fyzického sveta a preniesť ho do digitálneho sveta.

Ako technický partner projektu Metahero ponúka viac ako osem rokov výskumu a vývoja fyzických brán do metaversum. WDW vytvára nový štandard pre všetky trojrozmerné veci. Vytvárajú sa tak nové možnosti vytvárania sietí, sociálnych sietí a možnosti príjmu.

WDW predstavuje svetovo prvú technologickú službu metascanningu s inovatívnym Everdome.

Metascanning Technology (Everdome)

Everdome slúži ako brána alebo most medzi našou fyzickou realitou a digitálnym svetom Metaverse. Ako sférická komora (6 m x 7 m) sa Everdome špecializuje na zachytávanie ultra-HD obrázkov pohybujúcich sa ľudí alebo zvierat.

Technológia metascanningu Everdome, ktorá pracuje s viac ako 200 kamerami a rádiovo riadeným systémom spúšťania kamier, vytvára realistické 3D nezameniteľné tokeny (NFT) s rozlíšením 16k.

Celková doba vytvorenia trvá približne 15 až 40 minút, v závislosti od skenovanej položky alebo osoby. Everdome tiež dokáže zachytiť maximálne štyri pohybujúce sa objekty naraz. Samotnú komoru musia navyše súčasne obsluhovať najmenej dve osoby.

Popri predstaviteľných prípadoch používania hier a sociálnych médií sa 3D avatary stávajú čoraz obľúbenejšou voľbou pri online telekonferenciách a hovoroch.

Používanie rozšírenej reality (AR) znamená, že ľudia si môžu vyskúšať dať spraviť tetovanie alebo obliecť oblečenie, aby videli, ako vyzerajú pred tým, než to urobia, alebo nakúpia. Pri nákupe módnych predmetov online by 3D znázornenie používateľa mohlo určiť správnu veľkosť oblečenia.

Ďalším odvetvím, v ktorom môže technológia metascanningu pomôcť, je zdravotníctvo. Vďaka schopnosti vytvárať 3D reprezentáciu seba samého môžu používatelia ľahšie pristupovať k chorobám a komunikovať o nich s doktormi z celého sveta. To otvára množstvo príležitostí pre ľudí so slabým prístupom k zdravotníckym službám. Stačí, aby vlastnili smartfón.

Metahero token

Natívny token HERO je štandard tokenov BEP-20 fungujúci na treťom najväčšom blockchaine, Binance Smart Chain (BSC). Projekt Metahero sa strategicky rozhodol uvoľniť svoj HERO token na BSC kvôli nízkym poplatkom a vysokej rýchlosti transakcií. S kľúčovým zameraním na efektivitu a decentralizáciu spustila platforma Metahero svoj HERO token prostredníctvom decentralizovanej burzy PancakeSwap.

Dizajn tokenu je taký, že môže uľahčiť škálovanie s masovým prijatím a používaním. Token HERO je jedinou kryptomenou a prostriedkom výmeny pre transakcie v rámci ekosystému Metahero. Navyše, časť modelu distribúcie tokenov HERO je určená na odmenu pre používateľov za prijímanie skenov.

Metaverse a blockchain

3D objekty uložené na blockchaine sú prakticky nezničiteľné a večné. Decentralizovaný charakter blockchainu znamená, že vždy bude existovať kópia NFT. Blockchain je odolnejší ako cloudové alebo serverové dátové centrá.

Ponúka vnútorné ekonomiky a nové zdroje príjmov. NFT (nezastupiteľné tokeny) nie sú len certifikáty vlastníctva a autentifikácie digitálneho umenia a zberateľské predmety. Sú to tiež inteligentné zmluvy, ktoré umožňujú ich tvorcom zbierať licenčné poplatky z budúceho používania ich avatarov, umenia alebo iných 3D modelov.

Budúcnosť

Spomenieme si pár spríjemnení a uľahčení života, ktoré tento projekt ponúka, ako napríklad hranie hier, spoločenské stretnutia, obchodné stretnutia, skúšanie oblečenia z domova, lekárske prehliadky.

Ak ste niekedy chceli vo vašej obľúbenej hre mať ako avatara seba samého, tak tento projekt vám to umožní a môžete mať väčší pôžitok z vašej obľúbenej hry. Každý má svoje želania, pokiaľ ide o výber herného avatara alebo hranie samého seba. Takáto možnosť bude nepochybne obľúbená. Koniec koncov, ste hrdinovia svojho vlastného sveta, prečo nie rozšíriť to na hry, ktoré hráte alebo na váš digitálny život v metaverse.

Určite sa medzi vami nájdu ľudia, ktorí majú nechuť ísť do obchodov a vyberať si oblečenie. V dnešnom svete máme možnosť nakupovať aj online z pohodlia domova no nie vždy sa vám podarí trafiť presná veľkosť. S vašou presnou digitálnou replikou si budete môcť vyskúšať veľkosť oblečenia, ktoré si chcete zakúpiť a už sa vám nestane, že by ste si vybrali zlú veľkosť.

Zdroj: https://metahero.io/media/297/download/WHITEPAPER%20V2.0%20EN.pdf?v=1 , https://academy.moralis.io/blog/exploring-metahero-and-the-hero-token

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart