0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

17.11.21 Jeden z najznámejších športových štadiónov sveta zmení názov na Crypto.com Arena

Crypto.com, jedna z najpopulárnejších ázijských kryptomenových búrz, je excelentná vo svojej marketingovej kampani. Práve prostredníctvom veľkého množstva zvučných spoluprác sa logo Crypto.com nachádza takmer hocikde. Táto burza sa ale najviac zameriava na šport alebo čokoľvek, čo je s ním spojené. Crypto.com má uzavreté rôzne spolupráce s UFC, F1 či futbalovými klubmi v Európe. Najnovší počin tejto burzy ale úplne predčil všetky ostatné, pretože spolupráca v hodnote viac ako 700 miliónov dolárov je aj na kryptomenový svet pomerne výrazná.

Staples Center sa mení na Crypto.com Arena

Podľa najnovšieho oznámenia, ktoré bolo zverejnené iba dnes, bude obrovská športová hala Staples Center meniť názov na Crypto.com Arena. Ide dokonca o prvú zmenu názvu tejto arény od roku 1999, teda od momentu, kedy bola vybudovaná. Vtedy si na 20 rokov zazmluvnila názov spoločnosť Staples Inc., približne v hodnote 120 miliónov dolárov. S aktuálnym dealom, ktorý bol uzavretý medzi kryptomenovou spoločnosťou Crypto.com a spoločnosťou AEG, vlastniacou danú halu, sa predošlá spolupráca nedá ani porovnať.

Crypto.com si totižto zaistilo zmenu mena danej arény zo Staples Center na Crypto.com Arena na viac ako 20 rokov. Počas tohto času má spoločnosť AEG obdŕžať od danej kryptomenovej burzy viac ako 700 miliónov dolárov, čím ide podľa viacerých o najväčší obchod  práv spojených s pomenovaním športového komplexu v histórii.

Prečítajte si tiež: Predstaviteľ čínskej komunistickej strany bol vylúčený potom, čo povolil ťažbu kryptomien

Napriek tomu, že sa to v našich končinách vôbec nemusí zdať ako výhodný obchod, Staples Center patrí dlhodobo medzi najväčšie a najlepšie vybavené športové komplexy na svete. Tento štadión je takisto domovom pre basketbalový tím Los Angeles Lakers či pre hokejových LA Kings. Práve vďaka tomu tak bude mať Crypto.com reklamu nielen v najväčšej basketbalovej lige na svete, ale takisto aj v najväčšej hokejovej lige sveta.

Rovnako bol daný štadión aj domovom niekoľkých GRAMMY, pričom sa tak stane aj budúci rok v januári. No a v tom čase už bude daná hala oficiálne premenovaná na Crypto.com Arena, pretože sa tak má stať oficiálne 25. decembra. Následne sa približne v polovici roka má oficiálne zmeniť aj celkový nápis daného štadióna práve na Crypto.com Arena.

Optimistické vyjadrenia CEO oboch spoločností

CEO AEG, Dan Beckerman sa na margo tejto spolupráce vyjadril nasledovne:

„Táto nová spolupráca je o budúcnosti. S Crypto.com nielenže zdieľame víziu o inovácii, ale takisto aj o budúcnosti športu a zábavy.“

Rovnako tiež potvrdil, že oba projekty majú rovnakú víziu o tom, ako sa správať ku vlastným komunitám a ako zlepšovať ich zážitky spojené so športovými udalosťami. No a prostredníctvom tejto spolupráce sa to určite môže podariť. Podobné slová chvály o tejto spolupráci mal aj CEO Crypto.com, Kris Marszalek.

„Sme veľmi nadšení z uzavretia partnerstva s AEG a dlhodobého investovania do tohto mesta, ktoré sa začína s Crypto.com Arena priamo v centre a v používaní našej platformy v nových, kreatívnych možnostiach tak, aby kryptomeny pomohli budúcnosti svetových športov, zábavy či technológie pre fanúšikov v LA ale takisto aj po celom svete.“

Kryptomeny a šport

Zaujímavosťou je aj fakt, že iba tento rok uzavrela podobnú spoluprácu aj burza FTX. Tá sa dohodla s basketbalovým tímom Miami Heats na 19-ročnej spolupráci za 135 miliónov dolárov, ktorá vyústi k tomu, že sa domovský stánok daného basketbalového družstva premenuje na FTX Arena.

Okrem toho sa iba pred niekoľkými hodinami dostala na verejnosť aj správa, že austrálsky baseballový klub Perth Heat uzavrel spoluprácu s OpenNode. Vďaka nej bude mať daný klub umožnené prijímať Bitcoin platby. Rovnako ale bude v kryptomenách platiť, čo by mohli uvítať práve hráči daného tímu, ktorí tak budú mať možnosť obdržať výplatu prostredníctvom Bitcoinu.

Zdroje: https://cryptopotato.com/, https://forkast.news/, https://www.theblockcrypto.com/, https://cointelegraph.com/, https://bitcoinist.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart