0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

16.08.21 O čo ide Markovi Cubanovi s jeho vyjadreniami o Dogecoine?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Kryptomeny sa nám opäť prebúdzajú, ceny určite tešia nejedného z fanúšikov a to samozrejme láka aj rôznych shillerov či „kryptomenových expertov.“ Jedným z nich je určite aj Mark Cuban. Zatiaľ čo v biznisovom svete ide o extrémne úspešného miliardára, majiteľa basketbalového tímu Dallas Maverics, či jedného zo „žralokov“ v úspešnej americkej TV show Shark Tank, v prípade kryptomien patrí Mark Cuban minimálne ku zvláštnym osobnostiam, čo opäť potvrdil aj včera.

Opäť shilluje Dogecoin?

V jednej z posledných relácii pre CNBC, v ktorej sa ocitol aj práve Mark Cuban, sa tento miliardár opäť jasne vyjadril o tom, ktorá z kryptomien je podľa neho najlepšia. Zatiaľ čo by väčšina čakala kryptomeny ako Bitcoin či Ethereum, tak Mark Cuban opäť potvrdil, že jeho názory v tomto sektore sú minimálne zaujímavé, keď povedal, že podľa neho je „najsilnejšou“ kryptomenou z pohľadu transakcií, či funkcie prostriedku výmeny, Dogecoin.

Áno, opäť tu tak máme tento memecoin, ktorý tak v tomto bullrune ešte určite čaká nejeden zaujímavý volatilný pohyb. A tie sa väčšinou dejú práve kvôli vyjadreniam, aké máva Mark Cuban či Elon Musk.

„Neshillujem Dogecoin. Shillujem produkty či služby mojich spoločností, v ktorých umožňujem platbu mnohými kryptomenami. 95% z predajov sa však deje práve prostredníctvom Dogecoinu. Zákazníci si tak vyberajú Dogecoin. Môžeme sa tak hádať o Bitcoine či čomkoľvek inom, ale aktuálne je Dogecoin spôsob, akým sa naši zákazníci rozhodli platiť.“

Presne takto reagoval Mark Cuban na jedno z obvinení od Bitcoin maximalistu Jasona Williamsa, jedného z partnerov spoločnosti Morgan Creek Capital. Ten povedal, že si myslí, že svojimi vyjadreniami v CNBC sa Mark Cuban opäť iba pokúsil o shillovanie tohto memecoinu.

Je na Dogecoine niečo?

V daných vyjadreniach sa nielenže Mark Cuban vyjadroval pozitívne o Dogecoine, ale takisto aj tvrdil, že v budúcnosti môžu dostať všetci  zákazníci platiaci kryptomenami v jeho obchode zľavy. Rovnako potvrdil, že práve kvôli tomu, ako sa Dogecoinu darí ako transakčnému prostriedku, nemá v pláne predať ani jeden coin.

Prečítajte si tiež: Čo sú to smart kontrakty? Jak fungujú? 

Na podporu Cubanovi pritom na Twitteri prišiel opäť aj Elon Musk, ktorý tak potvrdil, že tiež patrí medzi veľkých zástancov tejto kryptomeny. Potom, čo Cuban povedal, že komunita okolo Dogecoinu je najsilnejšia v kryptomenovom svete čo sa týka platieb, Musk povedal, že on na toto poukazuje už dlho.

Títo dvaja miliardári tak opäť potvrdili, že by nebolo dobrého kryptomenového bullrunu bez nejakej absurdity. A zatiaľ čo Dogecoin má určite aj svoje dobré vlastnosti, nepochybne je úplne šialené, že sa táto kryptomena drží tak extrémne dlho v TOP 10 kryptomien s celkovou trhovou kapitalizáciou až viac ako 42 miliárd dolárov. Navyše, Dogecoin nie je ani zďaleka kryptomenou, ktorá by v čomkoľvek vynikala. Výška transakčných poplatkov, rýchlosť transakcií, anonymita, využitie v reálnom svete, adopcia. Vo všetkých týchto atribútoch sa nájde hneď niekoľko lepších projektov, akým je Dogecoin a tak je jediným dôvodom, prečo sa Dogecoin drží tak vysoko pravdepodobne iba fakt, že ide o vtip.

Zdroje: https://www.forbes.com/, https://u.today/, https://beincrypto.com/, https://cryptopotato.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart