0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

14.02.2022 Coinbase uzatvára nové partnerstvo

Ako sa oblasť kryptomien neustále rozvíja, tak vznikajú nové partnerstvá, ktoré sa snažia toto odvetvie posunúť na ďalšiu úroveň, preto Coinbase uzatvára nové partnerstvo.

Úvod

Kryptomenová zmenáreň Coinbase uzatvára nové partnerstvo s One River Digital Assessment Management. Toto partnerstvo má poskytnúť manažérom majetku na inštitucionálnej úrovni exkluzívnu platformu na získavanie investícií do digitálnych aktív a zapájanie sa do súvisiacich aktivít.

Samostatne spravovaný účet bude dostupný výhradne pre používateľov Coinbase Prime a špecificky sa zameria na inštitucionálneho investora.

Podrobne v oficiálnom blogovom príspevku zmenáreň Coinbase tvrdila, že vytvorenie ONE Digital SMA poskytne expozíciu súboru digitálnych investičných stratégií a indexov v ľahko použiteľnej platforme oddelenej od spravovaných účtov.

Táto funkcia bude exkluzívne prístupná pre používateľov Coinbase Prime. Prémiová predplatiteľská služba ponúka vylepšené obchodné možnosti a model úschovy na mieru pre ochranu aktív prispôsobených špecifickým požiadavkám jednotlivcov.

ONE Digital SMA je riešenie pre správcov majetku, ktorí chcú klientom poskytnúť prístup ku kryptomenám prostredníctvom priameho vlastníctva aktív, úplnej transparentnosti a schopnosti optimalizovať budúce výnosy prostredníctvom služieb s pridanou hodnotou, ako je napríklad staking.

Prečítajte si tiež: Kryptoměnová tradingová společnost Aurox je připravena vstoupit na burzu

ONE Digital SMA

Poskytuje digitálne investičné stratégie inštitucionálnej kvality priamo na účet Coinbase Prime. One River Digital a Coinbase Prime v spolupráci mapovali investičné procesy, prevádzkové pracovné postupy, bezpečnostné požiadavky, povolenia a bezproblémovú integráciu API. Táto spolupráca tiež kombinuje výhody platformy Prime pre obchodovanie a úschovu digitálnych aktív. Túto platformu podporuje najväčšia verejná zmenáreň kryptomien, s inštitucionálnym zvereneckým manažérom, ktorý vykonal prvú veľkú inštitucionálnu alokáciu digitálnych aktív.

Používateľ Coinbase Prime má teraz prístup k inštitucionálnemu indexu a aktívnym stratégiám prostredníctvom ONE Digital SMA. Prostredníctvom tohto si zachováva priame vlastníctvo svojich digitálnych aktív. Priame vlastníctvo digitálnych aktív na zákazníckom účte Coinbase Prime je rozhodujúce, pretože umožňuje investorom dosiahnuť optimálnu transparentnosť, bezpečnosť a nízke náklady. Okrem toho môže pomôcť maximalizovať potenciál budúcej návratnosti tým, že umožní služby s pridanou hodnotou, ako napríklad staking.

Registrovaní investiční poradcovia a súkromné ​​bohaté platformy žiadajú najlepší prístup na digitálny trh vo svojej triede, perspektívy výskumu a investičné príležitosti. Zároveň musia tieto nové investície integrovať do svojich existujúcich platforiem a účtovných systémov.

ONE Digital SMA poskytne firmám v oblasti správy majetku integrovaný prístup na trh a investičné príležitosti. Finanční poradcovia môžu bezpečne spravovať čoraz väčšiu časť aktív svojich klientov, najmä, keď sa zrýchľuje tokenizácia aktív. Títo klienti budú ťažiť z najlepšieho prístupu na trhu, úschovy a riadenia investícií inštitucionálnej kvality.

Čo je One River?

One River Digital Asset Management je správca aktív vo vznikajúcom odvetví digitálnych aktív s investičnými fondami a stratégiami na mieru. Tieto stratégie boli vytvorené tak, aby vyhovovali jedinečným potrebám svojich inštitucionálnych klientov po celom svete.

Firma je dcérskou spoločnosťou One River Asset Management, inovatívneho investičného manažéra, ktorý sa venuje poskytovaniu vysoko presvedčivých stratégií absolútnej návratnosti. Firma sa snaží pomôcť svojim klientom vybudovať vynikajúce portfóliá. Vidí svet v období veľkej hospodárskej a politickej transformácie, pričom investičné prostredie sa mení spôsobmi, vďaka ktorým bude nadchádzajúca dekáda vyzerať úplne inak ako v minulom desaťročí.

Stratégie vytvárajú tak, aby profitovali z tohto dynamického prostredia a zároveň poskytovali silné výhody diverzifikácie tradičným investičným portfóliám. Každý z nich vyvíja a spravuje jeho rôznorodý tím investičných profesionálov s hlbokými odbornými znalosťami v oblasti volatility, makroekonomických ukazovateľov, inflácie, digitálnych aktív a systematického obchodovania alebo investovania. One River spravuje približne 2,5 miliardy dolárov v inštitucionálnych aktívach.

Zdroj:https://www.prnewswire.com/news-releases/one-river-digital-asset-management-announces-the-creation-of-one-digital-sma-powered-by-coinbase-prime-technology-301480566.html,https://cointelegraph.com/news/coinbase-partner-with-oneriver-to-roll-out-new-institutional-platform

Mohlo by ťa zaujímať

cart