0
 0,00 0 items

No products in the cart.

13.11.20 Granty a možnosti financovania pre váš budúci Algorand dapp

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]V tomto krátkom blogovom príspevku sa budem venovať niektorým z primárnych možností grantov a financovania, ktoré Algorand poskytuje vývojárom, startupom a organizáciám z celého sveta.

Aj keď v nasledujúcom texte nájdete všetky základné informácie a odkazy, ktoré potrebujete, pokiaľ Algorand nepoznáte, môžete sa dozvedieť viac prostredníctvom krátkeho videa - 1 Rok hlavnej siete Algorand Blockchain MainNet, ktorý sa nachádza nižšie.

Prečo Algorand?

Rok 2020 bol pre Algorandskú nadáciu a komunitu veľmi rušný. Hlavným zameraním nadácie v tomto roku je rast ekosystému, partnerov a komunity. Videli sme, ako vznikajú niektoré vzrušujúce projekty, a zdá sa, že budeme pokračovať a stavať na dynamike do roku 2021 a ďalej.

V Nadácii Algorand chápeme dôležitosť poskytovania zdrojov podnikateľom, podporu a stimuly, aby mohli svoj projekt posunúť na vyššiu úroveň. Algorand spolu s komunitou buduje dôveryhodnú, verejnú infraštruktúru pre ekonomiku bez hraníc.

Algorand verejný blockchain, ktorý mení hru, má 5 kľúčových prvkov. Sú to:

  • Čistý konsenzus o dôkaze účasti
  • Globálna škála
  • Široká decentralizácia
  • Robustné zabezpečenie
  • Zaručená konečnosť

Vďaka inteligentným zmluvám, ASA (štandardné aktíva Algorand), funkcii atómových prevodov a schopnostiam priepustnosti transakcií je budovanie výkonných, robustných a decentralizovaných aplikácií v Algorande jednoduchšie a bezpečnejšie.

Tento rok  spustili tri programy financovania, aby poskytli podporu a zdroje, ktoré vývojári a podnikatelia potrebujú na vytváranie decentralizovaných aplikácií na blockchaine Algorand.

Členstvo mensi_LOWGrantový program Nadácie Algorand vo výške 250 miliónov dolárov

V apríli tohto roku zahájili 250-miliónový grantový program ALGO. Tento široký viacročný grantový program ponúka rôzne príležitosti na úrovni financovania projektom budujúcim aplikácie na podporu infraštruktúry, aplikácií pre koncových používateľov a výskumných inovácií na blockchaine Algorand. To umožňuje inovácie a rozvoj a podporuje rast živého, rozmanitého a prosperujúceho ekosystému Algorand.

Grantový program poskytuje možnosti financovania pre vývojárov, podnikateľov a organizácie z rôznych priemyselných odvetví, prípadov použitia a oblastí zamerania. Široký charakter grantového programu ponúka možnosti financovania v štyroch kategóriách;

  • Výskumné návrhy
  • Vývojové nástroje a infraštruktúra
  • Aplikácie a ich použitie
  • Vzdelávanie a komunita

Prečítajte si aj : Blockchain v praxi : Remitencie.

Viac ako 30 grantov už bolo udelených

Od spustenia programu už udelili viac ako 30 grantov vo všetkých štyroch kategóriách grantov, mnoho ďalších sa pripravuje. Keďže program je viacročný, v súčasnosti je otvorený pre nové aplikácie.

Na podporu účastníkov grantového programu bol vývojársky portál Algorand rozšírený o nové návody, riešenia a zdroje, vďaka ktorým je stavba na Algorande jednoduchá a prístupná.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart