0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

13.05.2021 O3 Swap v testovacej fáze

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Cross-chain protokol, ktorý spája zdroje likvidity z viacerých sietí

Protokol umožňuje kryptomenovým nadšencom prístup k zdrojom likvidity z viacerých sietí na jednej platforme, čo uľahčuje hľadanie najlepších cien ako kedykoľvek predtým.

Spoločnosť O3 Swap tvrdí, že jej cieľom je pomôcť používateľom objaviť najefektívnejšie cesty pre svoje obchody a dokončiť transakcie bez obmedzení a skrytých poplatkov.

Aké má možnosti v zdroji likvidít ?

Medzi podporované zdroje likvidity patria napríklad Uniswap, SushiSwap a Curve na Ethereum blockchaine, PancakeSwap, DODO a BakerySwap a na Binance, rovnako ako Flamingo, Nash a Switcheo na Neo.

To všetko zaručuje, že aktíva s viacerými reťazcami je možné ľubovoľne vymieňať a ľahko tak získať prístup k rôznym blockchainom.

Ako to funguje ?

Blockchainový priemysel sa môže ukázať, ako mimoriadne fragmentovaný a je často posiaty množstvom sietí, ktoré medzi sebou nemôžu priamo komunikovať.

Aby sa tomu zabránilo, sú agregátory O3 umiestnené v bežných sieťach na sledovanie najkonkurencieschopnejších obchodných sadzieb, zatiaľ, čo O3 Hub je jadrom tohto ekosystému na vykonávanie transakcií pomocou spoločného reťazca.

Vývojári, ktorí stoja za O3 Swap, porovnávajú svoju ponuku s viacreťazcovou verziou 1Inch alebo Curve.

Vzhľadom na vysoké poplatky a neefektívnosť, ktoré môžu existovať v niektorých oblastiach decentralizovaného finančného sektora, dúfa tento projekt v zjednodušenie prevodov pre všetkých a odstránenie niektorých obmedzení, ktoré dnes existujú.

Prečítajte si tiež: PancakeSwap

Kto za tým stojí?

O3 Swap je duchovným dieťaťom O3 Labs open-source projektu, ktorý hovorí, že sa venuje premene ambicióznych vízií inteligentnej ekonomiky na realitu.

Testnet platformy je teraz aktívny, čo znamená, že nadšenci kryptomeny môžu prechádzať infraštruktúrou. Maximálna suma ponúkaných transakcií je momentálne stanovená na menej, ako 20 dolárov o čom aj informujú na svojej oficiálnej stránke.

V polovici apríla spoločnosť O3 Swap oznámila, že úspešne dokončila kolo financovania vo výške 2 miliónov dolárov s niekoľkými prispievateľmi vrátane NGC Ventures, OKEx Blockdream Ventures a Neo Eco Fund.

Túto novú platformu dopĺňa peňaženka O3, ktorá poskytuje nájazd a umožňuje nákup Bitcoinov, Ethereov, NEO a ďalších špičkových digitálnych aktív za použitie miestnych fiat mien s akceptáciou platieb kreditnou kartou. Aplikácie pre stolné počítače sú k dispozícii pre zariadenia Apple a Windows a mobilné aplikácie boli vyvinuté aj pre iOS a Android.

Aký majú ďalší ciel ?

Ako pokračujú práce na O3 Swap, vznikol v spoločnosti Discord výskumný a vývojový klub, ktorý umožňuje používateľom poskytovať spätnú väzbu a návrhy týkajúce sa skúšobnej verzie tohto nového produktu. Odmeny sa budú ponúkať výmenou za kvalitné príspevky.

Teraz sa spustila oficiálna webová stránka a litepaper spoločnosti O3 Swap. Spolu s výmenným modulom Neo sa pozornosť upriamuje na roadmapu do konca roku 2021 a ďalších rokov.

Čoskoro budú podporované swapy ETH a BSC a testovacia sieť O3 Swap ustúpi verzii 1, ktorá umožní kryptovým nadšencom využívať všetky tieto sľúbené funkcie naplno.

Do konca roka bude založená decentralizovaná autonómna organizácia a na sieťach druhej vrstvy bude nasadený agregačný protokol O3 Swap.

Toto pripraví pôdu pre debut verzie 2 v roku 2022 s podporou okamžitých ponúk a čakajúcich objednávok. Ďalšie vylepšenia sa chystajú tiež v rámci jeho funkčnosti naprieč reťazcami.

O3 Swap tvrdí, že bol navrhnutý ako reakcia na urgentný problém preťaženie siete a zlá škálovateľnosť na blockchaine Ethereum.

Aj, keď sa už objavili alternatívne siete pre retailových investorov, bariéry medzi blockchainmi bránia spoločnosti DeFi v dosahovaní plného potenciálu. Tento projekt dúfa, že prinesie víťazné riešenie, ktoré zastaví izoláciu siete v jeho stopách.

Zdroj: https://o3swap.com , https://cointelegraph.com/news/cross-chain-protocol-brings-together-liquidity-sources-from-multiple-networks

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart