0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

09.12.21 Ledger chystá veľké novinky - spoločnosť oznámila zaujímavé spolupráce

Spoločnosť Ledger je v kryptomenovom svete známa najmä ako výrobca hardware peňaženiek. Spolu s českým Trezorom patria tieto dve spoločnosti pravdepodobne medzi najväčších a najspoľahlivejších výrobcov daných zariadení. Ledger ale má za sebou aj nepríjemnosti spojené s únikom rôznych dát a preto by sa dalo polemizovať o tom, či sú ich peňaženky skutočne tak bezpečné, ako hovoria. Možno aj práve preto sa Ledger aktuálne pozerá po vstupe do iných sektorov. Niekoľko noviniek spojených s touto spoločnosťou a jej expanziou bolo oznámených len dnes a tak sa poďme spoločne pozrieť na to, čo si pre nás táto spoločnosť pripravuje.

Ďalšia kryptomenová karta

Asi najväčším oznámením, ktoré táto spoločnosť spravila bolo zverejnenie informácie o tom, že Ledger bude mať svoju vlastnú kryptomenovú kartu. Oznámil to Vice President pre platobné oddelenie danej spoločnosti Iqbal Gandham. Ten na konferencii Ledger Op3n v Paríži, ktorá prebieha aj v týchto hodinách okrem iného aj povedal, že Ledger sa už musí viac zamerať aj na míňanie respektíve používanie kryptomien. A práve na to by mala slúžiť nová karta.

Daná karta sa bude volať Crypto Life card (CL) a mala by podporovať niekoľko rôznych kryptomien. Jej funkcionalita a rozhranie by malo byť podporené prostredníctvom Ledger Live platformy, v ktorej by prišlo ku integrácii tejto novinky a prepojeniu s aktuálnymi riešeniami. Okrem toho by malo byť umožnené si prostredníctvom danej karty aj sporiť. To by sa malo dať pomerne jednoducho. Ledger má v pláne umožniť prijímanie výplaty priamo na danú kartu, ktorá by automaticky mohla vymeniť časť daných príjmov na kryptomeny.

Prečítajte si tiež: CIA pracuje na niekoľkých kryptomenových iniciatívach 

Celkovo by sa mala daná karta dostať na trh niekedy začiatkom budúceho roka. Ledger mal už teraz sprístupniť waitlist, na ktorom sa môžete prihlásiť medzi prvých uchádzačov, ktorým by mala byť daná karta zaslaná ihneď potom, čo sa dostane na trh.

Tvorba novej kryptomenovej karty je umožnená aj vďaka novej spolupráci a to konkrétne so spoločnosťou Baanx. Navyše sa Ledgeru podarilo pre danú kartu vybaviť aj podporu od spoločnosti Visa. Aj vďaka takejto podpore je tak jasné, že Ledger chce vstúpiť do tohto trhového segmentu vo veľkom.

Množstvo ďalších, významných spoluprác

Tejto spoločnosti sa to môže podariť aj vďaka tomu, že okrem spolupráce s Baanx či Visa, si Ledger našiel hneď niekoľko ďalších zaujímavých kontaktov. Medzi ne patria aj také burzy ako Coinbase či FTX. Tie majú pomôcť s rôznymi ďalším produktami či službami, ktoré má v pláne Ledger implementovať. Celkovo by mala spoločnosť mieriť nielen na zlepšenie bezpečnosti, ale takisto aj používateľnosti. Rozšíriť by sa tak malo celé portfólio produktov a služieb Ledgeru.

Napríklad spolupráca s FTX, jednou z popredných kryptomenových búrz, by mala priniesť možnosť nákupu kryptomien priamo prostredníctvom Ledger Live rozhrania. Aj napriek tomu, že obchodovanie prostredníctvom Ledger Live by malo niesť malý poplatok, jednoduchosť nákupu by sa mala zlepšiť. Aj preto sa očakáva, že táto možnosť môže mať potenciál.

Spolupráca s Coinbase, konkrétne s Coinbase Wallet, by mala priniesť podporu Ledger Live od danej kryptomenovej burzy a jej peňaženky. Ledger by sa dokonca mal stať prvou hardware peňaženkou, ktorá bude spolupracovať so spoločnosťou Coinbase Wallet.

Ledger umožní nákup a predaj NFT

Okrem toho sa Ledgeru dokonca podarilo aj uzavrieť spoluprácu s Rarible. Táto NFT platforma umožní po integrácii do Ledgeru nákup a predaj NFT priamo na Ledger Live platforme. Dnešok bol tak pre túto spoločnosť veľmi významný, keďže prišlo ku zverejneniu mnohých podstatných správ. Spolupráce hneď s niekoľkými kryptomenovými či finančnými spoločnosťami môžu pomôcť Ledgeru k tomu, aby sa vymanila z tieňa Trezoru a začala ponúkať obrovskú škálu rôznych produktov a služieb. Väčšinu z nich by sme pritom mohli vidieť na trhu už v roku 2022.

Zdroje: https://www.theblockcrypto.com/, https://decrypt.co/, https://www.coindesk.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart