0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

09.04.21 Ako funguje Bitcoinový bankomat? Nový máme v Martine!

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]V tomto článku som sa rozhodol trochu priblížiť fungovanie Bitcoinových bankomatov / Bitcoinmatov. Čo sú to za stroje? Aké majú výhody? Na čo vlastne slúžia? A prečo by ich každý správny kryptomenový nadšenec mal poznať?

Čo je Bitcoinový bankomat?

Vy asi ako uživatelia poznáte klasické bankomaty. Jednoducho prídete k bankomatu vložíte do neho kartu a vyberiete peniaze. V niektorých bankomatoch si dokonca už peniaze na účet viete aj vložiť. Bitcoinový bankomat funguje úplne rovnako akurát je to bankomat na kryptomeny. Namiesto platobnej karty, ktorú vložíte do klasického bankomatu, tak do toho bitcoinového vložíte adresu svojej peňaženky. Obsluha je veľmi jednoduchá a už o pár dní vám natočím jednoduchý návod na náš Youtube kanál.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché navyše kompletne celý postup máte vždy na danom bankomate. Nemáte sa ako a kde pomýliť. V jednoduchosti prídete pred bankomat zvolíte si nákup/predaj. Následne si zvolíte kryptomenu, ktorú chcete nakúpiť alebo predať.  Potom vás už daný bankomat nasmeruje. Ak kryptomeny nakupujete, tak musíte vložiť do bankomatu hotovosť. Suma do 1000€ je bez overenia totožnosti. Pri sume nad 1000€ musíte overiť totožnosť. Následne odskenujete peňaženku kam danú kryptomenu chcete poslať a je to. Jediné čo potrebujete mať vytvorené pred kúpu svojej prvej kryptomeny je peňaženka kam vám bankomat danú kryptomenu pošle.

Pri predaji si najskôr zvolíte sumu v eurách, ktorú chcete predať. Následne vám bankomat vytlačí lístok. Adresu / peňaženku na tomto lístku odskenujete a pošlete transakciu. Chvíľu budete čakať kým transakcia príde na danú adresu. Akonáhle príde, tak vám príde SMS-ka s upozornením. Vrátite sa k bankomatu naskenujete QR kód z vydaného lístku a bankomat vám dá peniaze.

Toto vysvetlenie ja samozrejme úplne jednoduché a slúži len ako ukážka, že sa naozaj nemáte čoho báť.

Výhody Bitcoinmatov

  1. Do 1000€ bez KYC - Asi najväčšia výhoda je tá, že ak nakupujete či predávate kryptomeny do 1000€ na transakciu, tak bankomat po vás nevyžaduje overenie totožnosti.
  2. Prístupné v každom krajskom meste.
  3. Jednoduchý postup.
  4. Nemusíte zakladať zložité burzové účty.

Nevýhody Bitcoinmatov

  1. Vyšší poplatok pri nákupe alebo predaji ako na burze. Na druhú stranu však viete kryptomeny nakúpiť anonymne čo má množstvo výhod.

Bitcoinmat v Martine

V spolupráci s Bitcoinmat.sk sme spustili Bitcoinový bankomat v meste Martin. Ten náš sa konkrétne nachádza v Obchodnom dom Tesco rovno pri hlavnom vchode. Bankomat je obojsmerný, takže viete kryptomeny ako nakupovať tak aj predávať. S našim zľavovým kódom budete mať menšiu zľavu na poplatku. Nižšie je rozpísané, ktoré kryptomeny viete nakúpiť aj predať.

Zľavový kód : TRADER20

Nákup : Bitcoin, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash, Dashcoin

Predaj : Bitcoin, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash, Dashcoin

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart