0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

08.08.21 Mike McGlone: Bitcoin má na to, aby sa dostal na 100 000 dolárov do konca roku

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Je priam neuveriteľné, ako rýchlo sa vie zmeniť sentiment na kryptomenovom trhu. Zatiaľ čo sme pred pár týždňami videli veľké množstvo analytikov, ktorí volali o teste 25 000 či dokonca 20 000 dolárovej hranice, dnes sa celý trh pozerá opätovne už na prekonanie nového ATH. Jediné čo sa pritom zmenilo, je iba cena, ktorá za posledných pár týždňov rastie tak, ako už dlho nie. A aj to už stačilo ľuďom na to, aby si opäť dali svoje „to the moon“ okuliare a začali byť až prehnane optimistickí.

Bitcoin za 100 000 dolárov

Medzi takých ľudí ale určite patrí Mike McGlone. Tento analytik pre Bloomberg, ktorý je dlhodobo bullish, čo sa kryptomien týka, iba nedávno povedal, že verí, že Bitcoin sa dostane na 100 000 dolárov ešte do konca tohto roka.

Dôvodov k tejto predikcii je podľa neho hneď niekoľko. Okrem toho, že si myslí, že sme sa ešte nedostali na vrchol bull marketu sa rovnako vyjadril, že aktuálne si Bitcoin vytvoril veľmi stabilné supporty na leveloch 30 000 až 40 000 dolárov. Sumu 30 000 dolárov dokonca prirovnal ku takej istej hladine, akou bola suma 4 000 dolárov v roku 2019.

Aj práve vďaka týmto paralelám sa aktuálne má podľa Mike McGloneho Bitcoin čoskoro vydať vyššie, pričom by sa mal dostať do takzvanej „price discovery stage.“ V nej sa cena nielenže dostáva nad ATH, ale takisto sa hýbe pomerne prudko a nepredvídateľne smerom hore a dole, pričom tým, že nemá z vrchu ohraničený žiadnu rezistenciu, zvykne v tomto štádiu robiť pomerne významné pohyby najmä smerom nahor.

Práve takto vidí McGlone najbližších niekoľko mesiacov, pričom ako sa sám v poslednom reporte s názvom Bloomberg Galaxy Crypto Index report (BGCI) vyjadril, tak si myslí, že druhá polovica roku 2021 bude pestrejšou ako tá prvá. Konkrétne tým myslí najmä to, že sa Bitcoin má dostať medzi najziskovejšie aktíva, pričom sa mu to má podariť najmä vďaka vyhliadke pokračovania v bullrune.

Prečítajte si tiež: Čierny astronaut "Aku" sa stal prvým umeleckým dielom NFT, ktoré cestovalo do vesmíru

Okrem toho sa daný analytik aj vyjadril, že verí, že Ethereum je takisto podstatné pre kryptomenový trh, ako Bitcoin. Zatiaľ čo sa podľa neho Bitcoin stále viac dostáva na pozíciu digitálneho zlata, tak Ethereum má byť go-to platforma čo sa týka decentralizovaných financií. Rovnako tiež povedal, že Ethereum by mohlo byť tou najpodstatnejšou platformou pre digitalizáciu financií a peňazí.

Názory tohto analytika na najbližšie obdobie sú tak viac ako pozitívne. Aj napriek tomu ale treba mať na pamäti, že kryptomeny sú stále nevyspytateľné. Aktuálne je na ne navyše pritom aj vytváraný tlak zo strany regulátorov v USA, ktorých rozhodnutia napríklad v spojení s Infrastructure Bill môžu veľa napovedať o tom, kam sa môže cena z krátkodobého hľadiska dostať. Aj preto tak treba byť stále obozretný a sledovať nielen grafy, ale takisto aj novinky. Tie už niekoľkokrát ukázali, že majú silu na to, aby s kryptomenovým trhom zamávali.

Zdroje: https://usethebitcoin.com/, https://www.newsbtc.com/, https://zycrypto.com/, https://www.cryptoglobe.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart