0
 0,00 0 items

No products in the cart.

07.09.20 Scam or Not? Je Bitcoin EVOLUTION skutočne evolúcia?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]99,8% zhodnotenie do 24 hodín. Krása však? Kto by nechcel mať takéto zhodnotenie vkladu prostredníctvom nejakého programu? V prípade, že by to naozaj fungovalo, mohol by sa čestne projekt volať Bitcoin EVOLUTION, ale bohužiaľ je často takejto rozprávky koniec hneď po vklade peňazí. O čom je reč? Predstavujem už spomenutý Bitcoin EVOLUTION (REVOLUTION)! Poďme si ho trošku rozobrať!

Čo je Bitcoin evolution?

Mnohé programy, alebo firmy sľubujúce výnosy pri vklade naozaj fungujú. Mnohé firmy dokážu urobiť pár % do roka a pri troche šťastia pár % do mesiaca z vášho vkladu. Samozrejme, nerobia to programy ale brokeri. No projekt s názvom Bitcoin EVOLUTION má oveľa vyššiu úroveň! A prečo by ste tomu nemali veriť? Veď to šlo na ČT1 v správach, robil sa o tomto projekte rozhovor s Bolekom Polívkom, Branislavom Jobusom, či dokonca ste sa mohli dočítať ako zarobil na tomto projekte sám Bašternák.

Dokonca existujú články, ktoré hádžu miernu kritiku na samotný projekt Bitcoin EVOLUTION tak, aby bol dôveryhodnejší. Je však napísaný od tých istých autorov. Keby to všetko bola pravda, bol by to nezvratný dôkaz o tom, že tento projekt funguje a títo ľudia, ktorí na ňom zarobili peniaze chcú posunúť ďalším túto možnosť zbohatnúť. Opäť ako v rozprávke.

Všetko je dokonalé.

Bitcoin Evolution je automatizovaná obchodná aplikácia pre kryptomenu Bitcoin. Bude obchodovať automaticky za vás a na váš účet, teda nakupovať a predávať Bitcoin. Pritom bude údajne generovať zisky aspoň 1 300 USD denne.

Až moc dobré.

Pravda je však taká, že žiadne 99% zhodnotenie investora do tohto programu nečaká. Zaujímavosťou oproti iným podobne fungujúcim projektom je to, že vrazili do marketingu naozaj veľa a dovolili si drzosť aká nepozná hranice. Je samozrejmé, že kliknutie zvedavcov im peniažky vrátilo aj keď do projektu nevstúpili. Zacielenie je vysoké.

V spojení s týmto projektom bolo naozaj veľa osobností. Či už šlo o hercov, umelcov, televízne programy ako TA3, alebo o politikov všetky informácie ste našli ako cez ,,kopírák", len s prehodenými menami. Použité fotky boli z internetu a vytvárali virálny článok, ktorý mal prípadného investora prilákať.

Profíci v tom hneď videli podvod, no množstvo ľudí v tom našlo príležitosť zarobiť a to je základná chyba.

Je teda Bitcoin Evolution podvod?

S obrovskou pravdepodobnosťou áno a existuje na to nespočetné množstvo dôkazov. Tento obchodný program nemá žiadne ocenenie ako píšu na hlavnej stránke a je navrhnutý len na to, aby vás o peniaze obral. Poďme si pár dôkazov vymenovať:

1. Úspešnosť obchodov uvádzajú na 99,4% To je priam nemožné a ak by takáto dokonalosť existovala, môže každý registrovaný na burze nastaviť takýto automat. To značí že z 1000 uskutočnených obchodov im vyjde 994 🙂 To je proste utópia.

Kurzy mensi2. Ceny kryptomien (napr. BTC) na hlavnej stránke sú neaktualizované a úplne mimo realitu. Pokiaľ tvorcovia netušia aké sú kurzy kryptomien, ako môže ich obchodná stratégia vyhrať 994 obchodov z 1000? To je taký problém dať na stránku aktuálne grafy a ceny?

3. Okopírované články so známymi osobnosťami, aby vás prilákali sú čistým a jasným podvodom. Herci, umelci ani ostatní spomenutí o ničom netušia. Články sú kopírované a objavujú sa náhodne s mierne zmeneným textom.

4. Kladné Hodnotenie na trustpilot stránke s recenziami sa dá bezproblémov "kúpiť" od užívateľov. To že tam prevláda pozitívne hodnotenie je spôsobené tým, že ho hodnotia samotní tvorci a ľudia, ktorí ešte do projektu nedali peniaze. Ovplyvňovanie hodnotenia som videl už niekoľko krát na rôznych aplikáciách či weboch. Mnohé podvody majú ako podmienku vstupu dať kladné hodnotenie.....Tam už je to potom jasné o čo ide.

5. Ďalším dôkazom podvodu je umelo vytvorená diskusia pod spomínanými článkami. Do diskusie nemožno prispievať a profily diskutujúcich neexistujú. Vek príspevkov sa nemení, takže diskusia pôsobí veľmi aktuálne.

Ak by navyše dôkazy nestačili, prikladám pár odkazov na varovanie zo známej anti SCAM stránky, stránky Národnej banky Slovenska a regulačného úradu vo Veľkej Británii:

Varovanie NBS: TU 

Finančný regulačný orgán UK: TU

BinaryScamAlerts: TU

Bitcoin Revolution / Evolution je podvod a treba sa mu vyhýbať. Jednou z unikátnych postupov pri tomto podvode je, že ho nešíria ľudia. Je však neuveriteľne smutné, koľko dôvery si články získali. Množstvo Slovákov aj Čechov do projektu naozaj vložili svoje peniaze. Napriek tomu, že zistiť či je tento projekt SCAM je jednoduché. 

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart