0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

07.03.21 Dogecoin stále nemá pokoja – pozornosť mu venuje ďalší miliardár

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Z nejakého neznámeho dôvodu sa Dogecoin proste páči miliardárom. Potvrdzuje to najmä Elon Musk, ktorý sa o tejto kryptomene vyjadruje naozaj často, pričom veľká väčšina z jeho tweetov mala viditeľný dopad na cenovú akciu tejto kryptomeny. Čím viac to však Musk v poslednej dobe robil, tým menšia a badateľnejšia reakcia je na cene vidno. To ale nič nezmenilo na tom, že sa z neznámeho dôvodu o túto kryptomenu začal vo veľkom zaujímať aj ďalší miliardár a podnikateľ, Mark Cuban. Ten napríklad vlastní basketbalový tím Dallas Mavericks, ktorý už zakomponovali Dogecoin do možnosti platieb za ich produkty a merch.

Tak predsa sa dostane Dogecoin na dolár?

Dallas Mavericks sa podľa Marka Cubana stali týmto krokom jedným z najväčších obchodov, ktorý podporujú Dogecoin. Okrem iného sa taktiež vyjadril, že jeho tím má pripravené celkové produkty a služby v hodnote viac ako 6,5 miliardy dogecoinov prostredníctvom rôznych merchov. Rovnako sa tento miliardár aj vyjadril, že podľa neho sa Dogecoin definitívne dostane na hodnotu jedného doláru.

Dogecoin sa tak znenazdajky teší opätovne nielen väčšej podpore a osvete, ale dokonca aj využitiu. Cuban sa pritom o tejto kryptomene nevyjadril prvý krát, avšak doteraz o Dogecoin zverejnil maximálne to, že jeho syn zopár kusov vlastní.

Prečítajte si tiež: Čo je 51% útok?

Určite Dogecoinu svojou osvetou pomáha, avšak o Markovi Cubanovi platí, že jeho pohľad na kryptomeny sa mení extrémne často a veľmi nečakane. V jednom zo svojich vyjadrení napríklad Mark Cuban povedal, že Bitcoin je horší ako banán, keďže banán môže aspoň zjesť. Netrvalo dlho a svoje vyjadrenie zmenil na toľko, že Petrovi Schiffovi, zarytému goldbugovi, prostredníctvom tweetu odkázal, že Bitcoin je oveľa lepšia investícia ako zlato.

Ide teda iba o nejaký troll z pohľadu Marka Cubana alebo je v skutočnosti verí tomu, že sa Dogecoin dostane na 1 dolár? Odpoveď na túto otázku samozrejme nevieme, avšak je možné, že aj týmto svojim počinom Cuban jednoducho iba trollí kryptomenovú komunitu. V sekcii o sebe na jeho Twitteri totižto nájdeme aj informáciu o tom, že Mark je „najhorší rozprávač vtipov.“ Môže tak byť aj spojenie medzi Dogecoinom a Markom Cubanom iba vtip?

Svoje serióznejšie stanovisko vyjadril v spojení s NFT (Non-fungible tokens) o ktorých sa vyjadril, že ide o extrémne zaujímavú technológiu, ktorá má do budúcnosti veľký potenciál. Rovnako vraj vo veľkom podporuje aj rozmach blockchain technológie, ktorú prirovnal ku internetu a verí, že práve prostredníctvom jej využívania sa dokáže svet čiastočne zdecentralizovať a prinavráti sa do neho čiastočná rovnováha.

Zdroje: https://beincrypto.com/, https://cointelegraph.com/, https://decrypt.co/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart