0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

07.02.21 Dogecoin nemá pokoja – shillujú ho ďalšie celebrity

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Dogecoin, známa to meme kryptomena, nemá v posledných dňoch pokoj. Okrem toho, že Musk túto kryptomenu shilluje takmer nonstop (hoci ako sám hovorí, je to zo srandy), tak sa nedávno pridali do pumpy tejto kryptomeny aj retailoví traderi z WallStreetBets, ktorých cieľ bolo dostať Dogecoin na jeden dolár. Samozrejme, že ide o nereálny cieľ (minimálne na teraz), avšak Dogecoin má za sebou suverénne najlepšie obdobie vo svojej histórii a to sa zdá, že tomu ešte nemusí byť vôbec koniec. Ku podporovateľom a shillerom tejto kryptomeny sa totižto v posledných dňoch pridali aj ďalšie dve celebrity.

Gene Simmons – nový krypto bull?

Známy americký muzikant a člen kapely Kiss, ktorého net worth je približne 400 miliónov dolárov, sa v posledných dňoch na Twitteri veľmi otvorene vyjadruje o kryptomenách. Okrem toho, že sa už vyjadril o Bitcoine, Ethereu, Litecoine tak vo svojich posledných tweetoch nevynechal ani Dogecoin. Sám pritom povedal, že nakúpil Dogecoin za šesť ciferné sumy (aj keď viac ako recesiu) a tak sa na jeho Twitteri nájdu aj zábavné memes o tom, ako spolu s Muskom shillujú Dogecoin.

Image

Zdroj: Twitter

Rovnako si dal aj na Twitter svoj vlastný portrét s popisom „Boh Dogecoinu.“ Samozrejme, že sa vyjadril, že nejde o žiadne investičné rady a že nemajú ľudia nakupovať len preto, že tak robí on. Nechce totižto niesť zodpovednosť za to, ak by sa náhodou trh otočil.

Prečítajte si tiež: Replay útok

Pridáva sa aj Snoop Dogg

Pokiaľ ste si mysleli, že Gene Simmons je tou najväčšou novinkou, tak ste boli na veľkom omyle. Do hry totižto vstúpil včera aj Snoop Dogg (alebo po novom Snoop Doge?). Ten okrem toho,  že zdieľa tweet so svojou fotkou a Dogecoinom, označil v danom tweete Elona Muska, pravdepodobne najznámejšieho podporovateľa tejto kryptomeny, ktorý ihneď neváhal a prerobil pôvodný obrázok od Gene Simmonsa na nasledujúci.

Image

Zdroj: Twitter

Je priam až neskutočné, ako sa okolo takejto kryptomeny zrazu točí takmer celý Twitter. V kryptomenovom svete môžeme vidieť bullrun, Bitcoin útočí na ATH, Ethereum svoje prekonalo a je vo fáze price discovery, DeFi svet má Total Value Locked na maxime, pričom projekty ako Polkadot, Chainlink, Aave či Uniswap robia neskutočné čísla. A pokiaľ sa pozriete na Twitter, tak vidíte len Dogecoin.

To, že pravdepodobne toto všetko je len akási forma recesie, srandy alebo satiry opäť potvrdil aj Twitter Elona Muska, na ktorom sa tento týždeň objavila anketa o tom, či je budúcnosťou Dogecoin alebo celý kryptomenový svet. No a výsledky tejto ankety práve na profile Muska určite nikoho neprekvapia. Viac ako 72 % hlasujúcich totižto vybralo práve meme coin a to opäť len potvrdilo, že Dogecoin, aj napriek tomu že je vyslovene vtip, môže stále priniesť investorom zisky.

Iba od začiatku februára táto kryptomena narástla o viac ako 115 % avšak na svoje predošlé ATH, ktoré prišlo po obrovskej pumpe zo strany WSB, ešte táto kryptomena nedosiahla. Čo nie je ale môže byť, pretože pokiaľ si Dogecoin udrží toto momentum a sentiment, tak skôr či neskôr ho opäť zo srandy podporí nejaká veľká osobnosť alebo celebrita, ktorá tak môže pomôcť k pumpe nad aktuálne ATH na hranici 0,088 doláru. Máte Dogecoin aj vy? Alebo sa teraz radšej držíte stranou a takto volatilnú kryptomenu radšej neobchodujete? O svoje komentáre a a názory sa neváhajte podeliť nižšie alebo na našich sociálnych sieťach ako Facebook či Telegram.

Zdroje: https://u.today/, https://beincrypto.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart