0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

07.01.2022 Play to Earn platforma MOBOX

Mobox je blockchainová herná platforma typu play to earn (P2E), ktorá kombinuje prvky decentralizovaného financovania (DeFi) a hernej teoretickej mechaniky, aby vytvorila jedinečnú, voľne hrateľnú, komunitou riadenú platformu GameFi.

Úvod

Mobox je riadený decentralizovanou autonómnou organizáciou (DAO), v ktorej držitelia natívneho tokenu MBOX a tokenu veMBOX môžu hlasovať o návrhoch na zmenu parametrov platformy.

Okrem toho Mobox vytvára herné metaversum s bohatou ekonomikou, ktorá umožňuje hráčom zarábať pasívny príjem plnením úloh a questov počas hry. Používatelia sa tiež môžu zúčastniť ťažby likvidity pomocou bazénu MBOX-BNB a vkladových tokenov NFT, aby získali rôzne odmeny. Navyše, zbieraním vzácnych NFT môžu používatelia zvýšiť svoj potenciál zárobku.

Hráči majú skóre hash power, ktoré určuje rýchlosť, akou môžu akumulovať odmeny. Držaním špecifických skupín MOMO NFT s konkrétnymi atribútmi môžu hráči zvýšiť svoju hashovaciu silu na optimalizáciu svojich zárobkov. Vyššie hodnoty hash tiež odomykajú zápasy, vybavenie a hry na vyššej úrovni.

Herný ekosystém Mobox je decentralizovanou platformou, ktorá odmeňuje hráčov za účasť a zručnosti. S výnosovým hospodárením, tvorbou NFT, niekoľkými tokmi príjmov a hernými možnosťami je Mobox jedným z najvýkonnejších kryptoherných projektov v ekosystéme Binance Smart Chain (BSC).

Ako funguje?

Infraštruktúra Mobox si požičiava prvky z hrania hier za účelom získania zisku, decentralizovaného finančného hospodárenia s výnosmi a popularity NFT tokenov. Poskytuje prístup ku všetkým týmto konceptom prostredníctvom ekosystému, ktorý umožňuje používateľom hrať zadarmo a získavať odmeny za to, že sú čo najaktívnejší.

Natívne NFT na MOBOX sa nazývajú MOMO a možno ich získať prostredníctvom mystery boxov. Používatelia, ktorí dostanú tieto NFT, s nimi môžu obchodovať, zamknúť NFT na zarábanie tokenov MBOX, alebo ich použiť ako kolaterál na iné použitie v hrách ekosystému.

Jedna zo základných hier s názvom MOMO Token Master umožňuje hráčom okradnúť svojich priateľov a nepriateľov o zlaté mince vzájomným bojom. Vďaka umiestneniu v rebríčku môžu používatelia zarobiť viac tokenov MBOX bez toho, aby museli míňať peniaze. MOMO Farmer umožňuje hráčom získavať farmu a zarábať tokeny, zatiaľ čo Trade Action je vzdelávajúcejšia a konkurencieschopnejšia a obsahuje týždennú obchodnú súťaž bez rizika.

Natívny token MBOX je tiež použiteľný na Launchpade Binance. Používatelia môžu zamknúť MBOX na 30 dní a zarobiť APY so zhodnotením viac ako 100 %.

Prečítajte si tiež: Největší konkurenti OpenSea v odvětví NFT

GameFi

MOBOX vybudoval jedinečnú infraštruktúru, ktorá buduje na rastúcom ekosystéme DeFi a spája ho s hraním hier prostredníctvom jedinečných NFT. Pomocou Liquidity Poolov, Yield Farmingu a NFT infraštruktúre GameFi nielen nájde najlepšie stratégie výnosov pre používateľov, ale tiež vytvorí jedinečné NFT, ktoré možno použiť v množstve hier. To dáva používateľom MOBOX jedinečnú možnosť hrať zadarmo a zarábať v jednom jedinečnom procese.

Predstavte si sériu hier, kde v skutočnosti nemíňate svoje ťažko zarobené peniaze na nákup herných zdrojov alebo hrdinov, ale skôr ich sporíte na účet, kde čím viac ušetríte, tým viac zdrojov zarobíte a tým viac hrdinov si môžete zabezpečiť.

Poskytnutím likvidity určitým CRATES kontraktom vám automaticky poskytnú najlepší výnos s využitím optimálnych výnosov z yield farmingu.

MOMO NFT Marketplace

Mobox NFT Marketplace je decentralizovaná burza (DEX) na nákup a predaj MOMO NFT tokenov. Decentralizovaný trh sa môže pochváliť mikropoplatkami a bezproblémovým používateľským rozhraním (UI). Taktiež nie je potrebné zrušiť zamknutie MOMO NFT, aby ste s nimi mohli obchodovať.

Keď hráč uvedie svoj MOMO NFT token na trh, hash rate tohto MOMO sa odpočíta od celkového hash ratu tohto hráča. Keď si však hráč kúpi MOMO NFT z obchodu, jeho celkový hash rate sa zvýši.

Okrem toho Bundle System poskytuje hráčom možnosť predaja viacerých MOMO NFT naraz, čím hráčom ušetrí poplatky za gas. Päť percent z každého poplatku vybraného z predaja NFT ide do fondu Mobox Buyback and Burn.

MOMO Mining

MOMO sú nezameniteľné tokeny (NFT), ktoré sú jedinečné pre hernú platformu Mobox. Každý MOMO NFT token sa dodáva s jedinečným token kľúčom, ktorý umožňuje držiteľom odomknúť truhlice s pokladmi. Otvorením týchto truhlíc získajú hráči možnosť generovať a vytvárať MOMO NFT na Binance Smart Chain (BSC).

Okrem toho sa hráči môžu zúčastniť ťažby MOMO. Ťažba MOMO je proces, pri ktorom hráči zamykajú svoje MOMO NFT, aby denne získavali odmeny za tokeny MBOX. Hráči môžu tiež ťažiť kľúče zamknutím v sekcii Crates platformy alebo si ich môžu kúpiť na trhu Mobox, alebo na PancakeSwap.

K ťažbe MOMO dochádza automaticky, keď hráč získa MOMO NFT. Hráči môžu tiež vylepšovať svoje vzácne alebo epické MOMO a zvýšiť svoju hashovaciu silu. Keď sa vylepšia MOMO, tak pôvodné sa spália. Účasť na ťažbe MOMO umožňuje hráčom napredovať v rôznych hrách v ekosystéme Mobox oveľa rýchlejšie tým, že im dáva vyššie štatistiky.

MOMO NFT Mining Camp ukazuje všetky MOMO NFT, ktoré hráč vlastní a ich celkovú hashovaciu silu. Navyše si hráči môžu nárokovať akékoľvek vyťažené MBOX tokeny z tejto sekcie. Ak chcete predať MOMO NFT, jednoducho prejdite na Market a postupujte podľa pokynov. Je tiež potrebné mať na pamäti, že za predaj MOMO sa účtuje poplatok. Môžete však ušetriť transakčné poplatky predajom viacerých MOMO naraz.

Token Master

Token Master je hra, v ktorej hráči kradnú tokeny priateľom aj nepriateľom. Hra funguje v sezónach a na konci každej sezóny môžu najlepší hráči získať tokenové odmeny MBOX. Okrem toho môžu hráči získať viac tokenov vkladaním a hádaním, kde dopadne kolovrat. Hráči môžu zostaviť tím troch MOMO a bojovať spolu proti hráčom. Víťaz získa korisť vo forme tokenov.

 

Block Brawler

Block Brawler hra slúži na hranie rolí (RPG) v reálnom čase. Hráči môžu zbierať talentové body, zdroje, zručnosti a vybavenie účasťou na questoch, výzvach a bojoch. Hra ponúka režimy hráč vs. hráč (PvP) aj hráč vs. prostredie (PvE). Navyše, hráči môžu získať nové talenty a zdroje rýchlosťou, ktorá zodpovedá ich hashovacej sile.

Hráči počas hry automaticky získavajú zlaté mince, knihy zručností a vybavenie a môžu tiež zamknúť svoje MOMO NFT, aby efektívnejšie získavali odmeny a zdroje.

Hráči si môžu vybrať zo šiestich hrdinov, a to Barbar, Duelista, Mních, Ranger, Vrah a Mág. Keď si hráč vyberie svojho hrdinu, môže sa vybaviť šiestimi rôznymi schopnosťami, aby si vytvoril vlastnú taktiku, ktorá bude vyhovovať rôznym štýlom hry.

Trade Action

Obchodná simulačná hra s tromi režimami: SimpleTrade, Bull vs Bear a LeverageMania.

SimpleTrade je týždenná obchodná simulačná hra, v ktorej používatelia súťažia o umiestnenie v rebríčku podľa toho, koľko používateľ zarobí za sedem dní. Tento režim tiež ponúka užívateľsky príjemnú bránu do obchodovania s kryptomenami pre každého, kto by sa zdráhal to vyskúšať. SimpleTrade navyše dáva používateľom vyskúšať obchodovanie bez toho, aby riskovali svoje vlastné peniaze

LeverageMania je vzrušujúca hra s pákovým efektom, v ktorej hráči dostávajú tokeny, aby sa mohli zúčastniť krátkych sérií hry s využitím až 1000-násobného pákového efektu. Cieľom je urobiť z pomerne nudného alebo nevzrušujúceho trhového prostredia neuveriteľne podmanivé prostredie s pomocou napínavých a vzrušujúcich herných mechanizmov.

Bull vs. Bear je tipovacia hra, ktorá ponúka rýchly zážitok zo simulácie obchodovania, kde hráči môžu získať rýchle odmeny v krátkom časovom okne uhádnutím pohybu cien krypto aktív. Tento herný režim tiež využíva bodový systém na rozdeľovanie odmien tým, ktorí nazbierajú najviac bodov.

Yield Farming

Mobox používa sériu inteligentných zmlúv známych ako Crates na automatické generovanie najlepšieho výnosu z rôznych protokolov decentralizovaných financií (DeFi) v rámci ekosystému Binance Smart Chain (BSC).

Na začiatok bude Mobox podporovať štyri stratégie s jedným tokenom a osem tokenových stratégií poskytovateľa likvidity (LP). Používatelia môžu protokolu poskytnúť likviditu vo forme PancakeSwap MBOX-BNB LP tokenov. Na oplátku užívatelia dostávajú denné kombinované tokenové odmeny MBOX.

Game Creator

Zatiaľ, čo mnoho herných obchodov účtuje vývojárom nemalé poplatky, MBOX Game Creator poskytuje spravodlivú a priamu cestu na vydávanie kryptohier.

Platforma Game Creator tiež ponúka celý rad nástrojov a služieb na vytváranie hier, ktoré využívajú MOMO NFT a token MBOX. Tieto hry ťažia z podpory komunity, nízkych nákladov na publikovanie a krátkych splátkových kalendárov, ktoré vývojárom poskytujú najlepšiu šancu na úspech.

Portfolio Manager

Ako sa blockchainový priemysel rozširuje, do ekosystému sa zavádza stále viac aktív. Mať jasný prehľad a podrobné informácie o svojich aktívach je dôležitým nástrojom pre všetkých investorov. Správca portfólia aktív MOBOX poskytuje používateľom intuitívne zobrazenie všetkých vašich krypto aktív vrátane vašich NFT.

Aby sa zaistilo, že používatelia dostanú najrelevantnejšie informácie o svojich aktívach naprieč platformami, MOBOX poskytuje ľahko použiteľného manažéra portfólia pre celý rad aktív vrátane investícií do kryptomien, NFT a DeFi.

Používatelia majú tiež možnosť pripojiť sa k svojej centralizovanej burze, čo im poskytuje prehľad o všetkých ich aktívach naprieč platformami a blockchainmi.

MBOX Token

Token MBOX je natívnym nástrojom ekosystému Mobox. V súlade s tým je token MBOX základnou súčasťou mechanizmov herných odmien a slúži, ako ekonomický stimul v rámci celej platformy. Token MBOX sa používa aj pri správe protokolov.

Držitelia, ktorí zamknú token MBOX, môžu predkladať návrhy a hlasovať o nich, aby rozhodli, ktoré nové hry by mali byť integrované a ako by sa mal ekosystém vyvíjať. Hráči, ktorí zamknú token MBOX, získajú token veMBOX na použitie pri správe verejných vecí a ako vstupenku na farming podujatia MOMO.

Držaním tokenu MBOX môžu používatelia nakupovať položky v hre, dodatočný bojový čas, rýchlejšie vylepšenia aktív a zúčastniť sa žrebovaní o ceny v hre. To umožňuje používateľom napredovať v hrách rýchlejšie vďaka prístupu k položkám a zdrojom vyššej kvality. Token MBOX využíva štandard tokenov Binance Smart Chain BEP-20.

Mobox wallet

Prvým krokom k tomu, aby projekt rástol, je jednoduchý prístup.

Platforma MOBOX prichádza s decentralizovanou a centralizovanou peňaženkou, ktorá umožňuje bezproblémové používanie každej aplikácie na platforme. Používatelia si tiež môžu zvoliť registráciu alebo prihlásenie pomocou svojich účtov sociálnych sietí a uloženie svojich súkromných kľúčov do cloudu.

Aby sa zaistilo, že používateľ zostane pod kontrolou a bude mať vždy najjednoduchší prístup ku všetkému, čo sa týka kryptomien, MOBOX vytvoril doplnok peňaženky a aplikácie pre Android a iOS, aby zabezpečil, že vaše kryptomeny a NFT budú dostupné odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Vďaka podpore všetkých hlavných blockchainov si používatelia môžu užívať svoje obľúbené dApps, prenášať kryptomeny, ukladať svoje NFT zberateľské predmety a investovať do rôznych decentralizovaných finančných protokolov.

Zdroj: https://coinmarketcap.com/alexandria/article/what-is-mobox-mbox , https://faqen.mobox.io/ecosystem/defi-gamified , https://academy.moralis.io/blog/what-is-mobox-and-the-mbox-token

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart