0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

07.05.2021 UFC bude spúštať tokeny pre fanúšikov MMA na blockchaine Chiliz

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Nový token fanúšikov UFC bude mať maximálnu zásobu 20 miliónov.

The Ultimate Fighting Championship, najväčšia asociácia zmiešaných bojových umení na svete, uvádza na trh svoj vlastný token fanúšikov založený na blockchaine.

UFC v utorok oficiálne oznámilo, že debutuje s tokenom pre fanúšikov UFC pri angažovaných fanúšikov v aplikácií Socios.com. Token, ktorý je razený na blockchaine Chiliz, bude uvedený na trh v júni.

Podobne ako iné tokeny fanúšikov od spoločností Chiliz a Socios, token fanúšikov UFC je navrhnutý tak, aby umožňoval nové príležitosti zapojenia fanúšikov, ako je prístup k exkluzívnemu obsahu, hlasovanie fanúšikov, VIP odmeny, propagačné akcie, súťaže a ďalšie.

Senior viceprezidentka UFC pre globálne spotrebné výrobky Tracey Bleczinski uviedla:

“UFC má po celom svete viac, ako 625 miliónov fanúšikov a Fan Tokeny sú jedinečným spôsobom, ako sa s nimi spojiť prostredníctvom pôsobivého, autentického produktu, ktorý ich približuje k UFC a dáva im vplyv a zároveň odmeňuje ich vášeň pre tento šport.“

Chiliz a výkonný riaditeľ spoločnosti Socios Alexandre Dreyfus uviedli, že tokeny UFC budú exkluzívne dostupné v aplikácii Socios bez predpredaja inde.

UFC a Chiliz prvýkrát ohlásili spoluprácu minulý rok, aby umožnili fanúšikom UFC používať Chiliz natívny token CHZ na zážitky a odmeny. UFC v poslednej dobe rozširuje svoje kroky do blockchainového a krypto priemyslu. V marci 2021 podpísala exkluzívne partnerstvo s kryptomenovou online stávkarskou spoločnosťou Stake.com.

Čo je Chiliz?

Chiliz je digitálna mena používaná vo svete športových a zábavných platforiem, pomenovaná pod skratkou CHZ. Konkrétne ide o úžitkový token v blockchaine Ethereum, ktorý sa používa ako oficiálna kryptomena platformy Socios.com.

Vzhľadom na súčasný pasívny vzťah vo svete športu medzi klubmi a ich fanúšikovskými základňami sa tvorcovia Chiliz rozhodli strany priblížiť.

Cieľom Chiliz je dať mince miliónom športových a e-športových fanúšikov, aby si mohli kúpiť priame hlasovacie právo vo svojich obľúbených futbalových kluboch. Takto prestávajú byť fanúšikovia iba pasívnymi divákmi a stávajú sa aktívnymi účastníkmi klubu.

Prečítajte si tiež: Prečo je verejné Wifi nebezpečné ? 

Ako chiliz funguje ?

Ako sme mohli vidieť, Chiliz je skupina fanúšikov so svojimi obľúbenými tímami, ktoré môžete použiť na podporu svojho obľúbeného tímu a na ovplyvnenie určitých rozhodnutí a ďalších vecí.

Webová stránka Socios.com obsahuje funkcie, ktoré používateľom poskytujú veľmi dobrý dojem. Funkcie, ako je rozpoznanie vášho počítača, bez ohľadu na to, ako dlho necháte svoj účet neaktívny, vás vždy rozpoznajú, keď sa vrátite a uložia všetky odomknuté odmeny, tiež uložia vaše predvoľby a budete sa diviť, informácie o spustení sú uložené vo vašom počítači, konkrétne vo vašom prehliadači.

Žetóny fanúšikov CHZ každého klubu sú konečným digitálnym majetkom, ktorý udeľuje hlasovacie práva. Témy prieskumov si určujú samotné kluby, ale možností je neúrekom! Mohli ste sa rozhodnúť od dizajnových záležitostí klubu alebo toho, kto vyhrá najlepšieho hráča hry, až po miesta priateľských zápasov v lete a oveľa viac.

Čím viac hlasov fanúšik odovzdá, tým vyššie bude jeho hodnotenie v rámci platformy, vďaka ktorej bude môcť získať väčšie výhody ako nasledovník. Prístup k jedinečným odmenám, ako napríklad exkluzívny obchod, predikčné hry a ďalšie.

Čo je Socios.com?

Socios.com je prvá platforma pre ovplyvňovanie a odmeňovanie fanúšikov na svete, ktorá pomáha športovým subjektom dosiahnuť digitálnu transformáciu prostredníctvom technológie blockchain. Socios.com používa token Chiliz (CHZ), token nástroja ERC20 na blockchaine Ethereum a token BEP-2 na Binance Chain.

Tokeny fanúšikov sú špecifické pre tím alebo klub a sú konečným digitálnym aktívom, ktoré poskytuje prístup k šifrovanej, nemennej knihe hlasovacích práv a vlastníctva členských práv. Tokenizovaná platforma na hlasovanie fanúšikov používa tokeny fanúšikov, ktoré fungujú na samostatnom povolenom bočnom reťazci.

Počet fanúšikovských tokenov je obmedzený a sú zameniteľné, čo znamená, že s ich vlastníctvom možno obchodovať a ich cena je riadená trhom. Tento podnik bol inšpirovaný manažérskymi rámcami alebo socios niektorých veľkých futbalových klubov pod vedením fanúšikov. Platforma s názvom Socios 2.0 predstavuje iba digitalizáciu tohto modelu riadenia.

Zdroje: https://morioh.com/p/a641d3fb0f0e , https://cointelegraph.com/news/ufc-to-launch-mma-fan-token-on-chiliz-blockchain

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart