0
 0,00 0 items

No products in the cart.

04.12.20 Miliónový start-up vstupuje do Algorandu.

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Blockchain marketplace Climatetrade bude stavať svoju novú platformu na kompenzáciu uhlíkových emisií CO2 na Algorande, top 50 kryptomenovom projekte, ktorý bojuje za škálovateľnosť a transakčným výkonom.

Ďalšia dôležitá spolupráca

Spoločnosť Climatetrade v stredu oznámila, že si vybrala blockchain v Algorandu na napájanie svojho trhu s kompenzáciou uhlíka, ktorý je určený na pomoc organizáciám dosiahnuť neutralitu CO2 - kľúčový pilier v boji proti zmene podnebia.

Climatetrade si cení na Algorande „flexibilnú architektúru, nízke transakčné poplatky a škálovateľnosť transakčného výkonu“, tvrdí generálny riaditeľ Francisco Benedito.

Algorand je 49. najväčší kryptomenový projekt podľa kapitalizácie s celkovou kapitalizáciou okolo 393 miliónov dolárov. Jeho token ALGO sa v súčasnosti obchoduje na úrovni približne 0,34 USD.

Členstvo mensi_LOW

Climatetrade

Spoločnosť Climatetrade, ktorá bola založená v roku 2016, umožňuje spoločnostiam vyrovnať svoju stopu CO2 nákupom uhlíkových kreditov priamo na platforme. Pripravuje tiež správy o udržateľnosti pre jednotlivé organizácie, ktoré sú čoraz dôležitejšie v spoločenskej zodpovednosti firiem alebo CSR.

Prečítajte si aj : Granty a možnosti financovania pre váš budúci Algorand dapp

Úvahy o sociálnej zodpovednosti podnikov sa tiež stali dôležitou hnacou silou takzvaného hnutia ,,investovania so svedomím." Investície ESR alebo stratégie, ktoré zohľadňujú environmentálne, sociálne a riadiace faktory spoločnosti, boli kedysi na finančných trhoch výklenkom. Podľa údajov spoločnosti Morningstar je to teraz priemysel v hodnote biliónov dolárov.

Čistý prílev do fondov ESR dosiahol v druhom štvrťroku 71 miliárd dolárov, a to najmä vďaka záujmu o udržateľné investovanie.

Spoločnosť Climatetrade údajne zabezpečila počiatočné investície pre svoj trh s CO2 1 milión EUR alebo 1,21 milióna USD. Borderless Capital, ktorý financuje „popredné podniky v kategórii“ pomocou technológie Algorand, je jedným z jeho podporovateľov.

Záver

Toto nie je prvý a zrejme ani posledný klimatický projekt, ktorý spája svoje sily s Algorandom. už pred časom som na našom Youtube kanále informoval o spoločnosti PlanetWatch.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart