0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

04.01.2022 Samsung NFT Platfroma

Čoraz viac sa dostáva do popredia odvetvie NFT či už v podobe slávnych osobností alebo znudenej opice.

Úvod

Tým, ako sa stávajú NFT čoraz viac populárnejšie, tak na to začínajú reagovať rôzne firmy alebo slávne osobnosti napríklad tým, že si kúpia NFT a vlastnia ho. Jedna z globálnych firiem na výrobu elektroniky chce však posunúť nakupovanie NFT na úplne iný level, a to tým, že vám umožní nákup z pohodlia vašej pohovky.

Juhokórejský technologický gigant Samsung odhalil nový rad inteligentných televízorov s integrovanou platformou NFT.

Inteligentné televízory Samsung na rok 2022, ako Micro LED, Neo QLED a The Frame, budú mať aplikáciu NFT Platform, ktorá bude slúžiť na objavovanie, nákup a obchodovanie s NFT.

V roku 2022 má spoločnosť za cieľ predstaviť prvý prieskumník smart TV NFT. Pripravovaná platforma umožní divákom prehliadať a tiež obchodovať s NFT bez toho, aby opustili pohovku. Platforma sťahuje NFT z niekoľkých trhov, takže používatelia si môžu prezrieť NFT umenie. Tí, ktorí už vlastnia NFT, môžu tiež použiť platformu na prezentáciu svojej zbierky.

Prečítajte si tiež: Salvádor nakúpil ďalšie bitcoiny v špeciálny moment

Okrem integrácie NFT do svojich produktov, Samsung aktívne investuje do projektov NFT a metaverse prostredníctvom svojej pobočky rizikového kapitálu Samsung Next. V stredu sa firma zúčastnila investičného kola pre hernú platformu metaverse.

Okrem Samsungu nakúpili NFT aj ďalšie veľké spoločnosti. V júli 2021 sa Coca-Cola dostala do NFT na charitatívne účely. O mesiac neskôr Visa kúpila CryptoPunk NFT za 150 000 dolárov.

V minulom roku medzitým dominovali zbierky digitálneho umenia a digitálne zberateľské predaje NFT, ktoré tvorili 91 % celkového predaja NFT. Ako rastú tržby, stále viac a viac spoločností založených na NFT a metaverse získava značné sumy na financovanie svojich projektov. Spoločnosti zaoberajúce sa blockchainovými hrami tiež minulý rok vyzbierali viac ako miliardu dolárov v investíciách.

Samsung NFT Platforma

Platforma NFT bude dostupná na modeloch Samsung MicroLed, Neo QLED a The Frame. Táto platforma bude mať NFT z rôznych trhovísk. Používatelia budú môcť priamo prehliadať a kupovať NFT.

Pomocou novej platformy spoločnosti Samsung si používatelia budú môcť prezrieť umenie a zobraziť relevantné údaje o blockchaine. To znamená, že používatelia uvidia, kto vytvoril umenie a kto ho práve teraz vlastní.

Platforma NFT používa Smart Calibration na správne zobrazenie umeleckého diela. Táto funkcia umožňuje Smart TV automaticky upraviť nastavenia tak, aby zodpovedali špecifikáciám pôvodného tvorcu.

Používatelia, ktorí už vlastnia NFT si môžu preniesť svoju zbierku pomocou tejto platformy a obchodovať. Spoločnosť plánuje zverejniť ďalšie podrobnosti o platforme v najbližších mesiacoch.

Podnikanie v oblasti NFT dostalo ostrú kritiku zo strany verejnosti. Napriek takémuto odporu sa mnohé veľké technologické spoločnosti stále snažia zahrnúť ho do svojho ekosystému.

Zdroj: https://cointelegraph.com/news/samsung-announces-nft-platform-for-smart-tvs , https://www.engadget.com/samsung-nft-platform-smart-tvs-020825042.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAANC_F-7ngV2HiC4chq0LNp9PK6Y5f34s5BsrlVhyZtv5gcFaW5Wimzzf2Cbj53kDE7ZCepefc9945QtKcsnWz7bqgmMzpd-0fUiLTp9Ufqb6Drxcr3Xp5dieqFlFx_RHqF9g3b2a6tTr9pitoUN82-6Td0HGcjnkbp_zgZf9-Fgv , https://fossbytes.com/samsungs-new-smart-tvs-will-come-with-an-nft-platform/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart