0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

03.04.21 Workshopy na mesiac apríl!

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Po polročnej prestávke sa tento mesiac opäť vraciame k worskhopom. Worskhopy sme praktikovali ešte v prvej polovici roku 2020. potom však začal silný bull run a na niečo také jednoducho nebolo čas. Teraz sa k workshopom opäť vraciame a budeme preberať zaujímavé témy. 

Ako nastaviť ziskový obchodný plán?

Toto bude témou workshopu dňa 12.04.21. Keďže sme stále uprostred pandémie, tak workshopy budú prebiehať ONLINE formou. Stačí vám len počítač, internet a aplikácia ZOOM. Vzdelávať sa tak dokážete aj z pohodlia svojho domova.

Čo sa dozviem?

Mať kvalitný obchodný plán je základným kameňom úspechu tradera. Plán je absolútne rozhodujúci faktor úplne vo všetkom. V podnikaní, v športe, v chudnutí. Čo by však mal obsahovať obchodný plán? Prečo si vlastne nejaký obchodný plán tvoriť? Je vedecky dokázané, že náš mozog sa nedokáže rozhodovať v reálnom čase. Náš mozog dokáže urobiť len určitý počet rozhodnutí v danom dni. Celý trading je však o rozhodnutiach. Ako teda zarobiť na tradingu ak sa náš mozog naozaj nedokáže dobre rozhodovať? Odpoveď je obchodný plán.

Na workshope si povieme čo by mal obsahovať každý obchodný plán. Rovnako náš trader Ing. Jakub Kraľovanský ukáže zásadné body jeho obchodného plánu a v poslednej časti spravíme každému účastníkovi obchodný plán na mieru.

Chcem sa zúčastniť workshopu!

Ako začať zarábať na kryptomenách? Pre začiatočníkov.

Na tomto workshope sa zase budeme venovať začiatočníkom. Aj ty si už počul o Bitcoine a kryptomenách, ale nevieš ako a kde začať? Potreboval by si jednoducho nejakého mentora, ktorý by usmernil tvoje úvodné kroky? Bojíš sa, že kvôli nevedomosti spravíš chybu?

Nebudeme si klamať. Kryptomeny sú stále pomerne nové a pre nováčikov aj zložité. Ako si vybrať tú správnu burzu? Ktoré mince najskôr nakúpiť? Na čo si dať pozor? začať hodlovať alebo tradovať? Ako si sledovať portfólio? Otázok je milión a odpovede sú roztrúsené po internete. Na tomto workshope každého nováčika pripravíme na vstup do kryptomien. Bull run je v plnom prúde a čas je momentálne naša najdôležitejšia zložka. Ak už nechceš ďalej čakať, ale chceš sa aj ty vrhnúť do sveta kryptomien, ale nevieš ako, tak tento workshop je práve pre teba.

Chcem sa zúčastniť workshopu!

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart