0
 0,00 0 items

No products in the cart.

02.10.20 OKEX prichádza do Európy spoločne s obrovskými bonusmi!

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]OKEX prichádza do Európy a to vo veľkom štýle. V tomto článku si povieme viac o tom čo je vlastne OKEX, čo ti môže priniesť a dokonca ako na tomto príchode zarobiť? Poďme na to.

Čo je OKEX?

OKEX je svetová krypto zmenáreň alebo krypto burza, ktorá vo veľkom expanduje do Európy. Čo sa týka likvidity, denných objemov, tak burzu OKEX môžeme zaradiť medzi TOP 10 najväčších v krypto svete. priemerný počet zobchodovaných BTC za deň je okolo 200 000 až 300 000 BTC. Medzi často obchodovateľné páry patria napríklad DeFi projekty o ktoré je momentálne veľký záujem. Samozrejme poradie likvidity zmenární sa mení a toto poradie sa môže rovnako meniť. Jedná sa však o veľkú a overenú zmenáreň, ktorá už na krypto trhu pôsobí nejaký ten mesiac.

Chcem sa registrovať na OKEX a získať bonus 140 USD!

Prečo tradovať na OKEX?

Pre mnohých z vás je burza OKEX možno neznáma. Zajtra však na svojom Youtube kanály zverejním video návod na túto burzu. Poďme si však v krátkosti zhrnúť najväčšie výhody tejto burzy.

1. Bez KYC

Asi ako najväčšiu výhodu tejto burzy vnímam, že tradovať sa dá aj bez KYC. Ako jeden z najväčších problémoch kryptomien stále vnímam bezpečnosť búrz. Už niekoľko krát sa v minulosti stalo, že hackeri ukradli dokumenty z búrz. Čím ďalej tým viac začínam oceňovať burzy bez KYC. Vedomie, že mi po internete nelieta môj občiansky preukaz a faktúra za mobil ma viac upokojuje.

2. Defi coiny

Na tejto burze nájdeme množstvo DeFi coinov. Samozrejme sú tam dnes už stálice krypto sveta ako Yearn.finance či SUSHI. Okrem nich je tam však veľa začínajúcich DeFi projektov, ktoré ešte napríklad nie sú na Binance či Coinbase. Ak teda špekulujete na rast tohto sektora a túžite po minciach, ktoré ešte nie sú moc známe, tak na tejto burze ich nájdete.

3. Futures trading

Dnes už viac menej samozrejmosť, ale chcem to napísať ako výhodu. Ak chce byť v súčasnosti nejaká burza naozaj celosvetovo úspešná, tak musí ponúkať aj spot trading aj futures trading. Ak sa bavíme o futures trading, tak hovoríme o futures kontraktoch na páku. Okrem teda klasického nákupu rôznych altcoinov tak môžete longovať aj shortovať veľké kryptomeny. Chcel by som však upozorniť, že obchodovanie na páku je určené len pre skúsených traderov! začiatočníkom odporúčam sa ,,pákovaniu" absolútne vyhnúť kým nepochopia princípy a fungovanie páky.

Členstvo mensi_LOW4. Vlastný burzový token OKB

Teraz sa asi pýtate čo je toto za shitcoin? Lenže opak je pravdou. Coin OKB, ktorý je burzovým coinom OKEXU sa nachádza v TOP 20 najkapitalizovanejších kryptomien na Coingecko. Nejde tak o žiadny shitcoin. Veľa burzových coinov čerpá z príbehu BNB a čo sa týka kapitalizácie, tak OKB ešte má veľa priestoru aby sa BNB čo i len priblížil!

5. Iné

Ďalšie výhody zhrniem do kolonky - iné. Páči sa mi použivateľské prostredie, ktoré je z môjho uhla pohľadu o niečo jednoduchšie a prehľadnejšie ako na Binance. Na druhú stranu v dnešnom svete, kde hackeri často krát hackujú burzy nie je zlé mať svoj kapitál rozložený / decentralizovaný. OKEX vnímam ako celkom vhodnú alternatívu ku Binance. Rozhodne sa nejedná o žiadneho nováčika. To by boli základné informácie, ktoré budú deň po vydaní tohto článku doplnené videom na Youtube kanály.

Aké bonusy môžete získať?

Na úvod musím povedať, že tých kampaní je hneď niekoľko. Finančne najlepšie ohodnotená kampaň je kampaň za 140 USD. Samozrejme musíte tam splniť aj najviac podmienok. Nemusíte sa však báť jedná sa o podmienky ako registráciu, deposit a prvý trade. Celý tento proces stihnete kľudne do 60 minút. Mať 140 USD za 60 minút je celkom dobrá odmena. Kampane sú teda rozdelené podľa fin. ohodnotenia a úloh. Ja som vám vybral tie najlepšie. Môžete si vybrať :

1. Získať 140 USD za registráciu! - chcem sa zapojiť!

V tejto kampani môžete získať absolútne najviac dolárov. Musíte sa zaregistrovať na OKEX, vložiť viac ako 100 USD v krypte a otvoriť nejaký obchod. Ak budete tradovať až 5 dní, tak viete získať ďalšie peniaze. V tomto bode je zahrnuté aj KYC ak ho absolvujete, tak rovnako dostanete peniaze. KYC však nie je povinné! Ak však chcete dostať EXTRA bonus, tak je na vás či ho vyplníte. Dokopy sa všetky odmeny môžu vyšplhať až na 140 USD!

2. Získať 50 USD za farming - chcem sa zapojiť!

Druhá kampaň je zameraná na farming. Jumpstart je platforma na famring na OKEXE. Po zapojení sa môžeš pridať do famringu. Konkrétne podmienky sú priamo na kampani.

3. Získať 60 USD za registráciu a trade - chcem sa zapojiť!

Jedna z najľahších a asi najpriechodnejších kampaní. Ak si vložíš viac ako 100 USD v krypte a nakúpíš nejaké krypto cez OKEX, tak získať rovno 30 USD. Ak budeš tradovať aspoň 3 dni s objemom aspoň 100 USD, tak získaš druhých 30 USD. Dokopy teda 60 USD.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart