0
 0,00 0 items

No products in the cart.

02.03.21 Známy kryptomenový influencer zverejnil 4 coiny, ktoré treba v marci sledovať

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Marec býva často najkrvavejším kryptomenovým mesiacom. V histórii Bitcoinu sa stalo hneď 8x, že sa práve počas tohto mesiaca cena dostala do červených čísiel a marec sa uzavrel na nižších číslach, ako sa otvoril. Rovnako stále platí, že kryptomenový svet je vo veľkom ovplyvnený práve najväčšou kryptomenou, pričom je takmer pravidlom, že akým smerom sa hýbe Bitcoin, takým sa hýbe aj väčšina altcoinov. To ale neznamená, že pokiaľ sa Bitcoin má počas marca dostať do červených čísiel, tak sa v tomto svete nenájdu iné kryptomeny, ktoré majú potenciál na rast. Zopár z takýchto kryptomien iba prednedávnom zverejnil jeden z najväčších kryptomenových influencerov, Ben Armstrong.

3 zaujímavé low cap coiny

Ben Armstrong, kryptomenový obchodník, ktorého Youtube kanál má až takmer 590 000 sledovateľov, zverejnil svoj zoznam zaujímavých coinov, ktoré treba držať alebo minimálne sledovať v marci 2021. Ide o 4 kryptomeny, pričom 3 z nich sú malé a pomerne neznáme low cap coiny, no výber poslednej mince na sledovanie určite nikoho neprekvapí.

Prvou vybranou kryptomenou je Alpha Finance (ALPHA). Aktuálne 124.najväčšia kryptomena má podľa Bena Armstronga potenciál na to, aby sa dostala úplne bez problémov do TOP 100, pričom by mala mieriť oveľa vyššie. Tento rast už dokonca mala ALPHA začať už dnes, keď sa jej podarilo narásť o približne 4 %(v čase písania článku).

Prečítajte si tiež: Čo je Wrapped BTC (WBTC)? ERC-20 token?

Druhou kryptomenou je veľmi malý projekt Nord Finance (NORD). Na zozname Armstronga sa objavil najmä kvôli svojej všestrannosti a možnosti pripojenia na akýkoľvek chain, pričom ide samozrejme o jednu z najhorúcejších noviniek v DeFi svete. Trhová kapitalizácia menšia ako 6 miliónov dolárov navyše jasne dokazuje, že tento projekt má obrovský priestor na rast.

Tretia vybraná kryptomena je už asi o čosi známejšia. Opäť ide o DeFi projekt, ktorý má predstavovať platobnú platformu pre DeFi svet. Ide o Terra (LUNA).

„Terra je ďalším projektom zo sveta decentralizovaných financií, jednoduchšie opísaný ako programovateľné peniaze internetu. Terra má stablecoiny kryté fiat menami, ktoré umožňujú používanie a utrácanie kryptomien bez úplných problémov. Tento projekt treba navyše sledovať nielen v mesiaci marec či v najbližších pár týždňoch, ale určite aj dlhodobo. Pokiaľ sa jej podarí naplniť všetky svoje ciele, bez problémov môže ísť o budúcu menu internetu.“

Tak zneli veľmi pozitívne slová na adresu tohto projektu zo strany Bena Armstronga. Ten však uzavrel svoj zoznam pre mesiac marec podstatne známejšou kryptomenou, ktorej výber pravdepodobne nikoho nezaskočí.

Kráľ nesmie chýbať

Samozrejme na vrchole zoznamu mincí, ktoré treba sledovať v marci 2021, je Bitcoinu.

„Zopakujme si fakty. Bitcoinu sa darilo oveľa lepšie ako sme si kedy mohli myslieť. Február začal s pokusom o prerazenie sumy 60 000 dolárov, po ktorom nasledovala väčšia korekcia smerom na dol. Zatiaľ čo to negatívne ovplyvnilo naše portfólia z krátkodobého hľadiska, pravdou je, že prepad na konci mesiaca február bol nevyhnutný na to, aby sme mohli vidieť bullish pohyb počas marca.“

Aj z tohto stanoviska je jasné, že Ben Armstrong je bullish pre marec tohto roku. Ide tak z časti proti nielen voči väčšine traderov, ktorí sú so svojimi predikciami na marec pomerne opatrní (pravdepodobne aj kvôli miernemu poklesu BTC za posledných pár dní), ale aj celkovému trhovému sentimentu, či minulosti. Tá by samozrejme nemala hrať veľký faktor, no pravdou ostáva, že marec bol hneď niekoľkokrát najčervenším mesiacom roku a tak treba byť určite opatrný.

Zdroj:https://dailyhodl.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart