0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

01.04.21 Správa Moore Cayman o krytí Tetheru

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Podľa audítorskej firmy Moore Cayman rezervy spoločnosti Tether na jej USDcoin stablecoin presahujú sumu potrebnú na vyplatenie tokenov digitálnych aktív.

Spoločnosť Tether Holdings Limited, ktorá stojí za najväčším stabilnícoinom Tether na svete (USDT), vydala vyhlásenie o záruke, aby potvrdila, že tokeny Tether sú plne kryté svojimi rezervami.

Vo vyhlásení zdieľanom na Twitteri v utorok spoločnosť Tether poskytla správu spoločnosti Consolidated Reserves Report (CRR) spolu so správou o vierohodnosti od účtovnej siete Moore Cayman.

Prečítajte si tiež: PayPal umožňuje platby kryptomenami

Čo obsahuje správa ?

Účtovná správa, ktorá bola podpísaná 26. marca, má v úmysle dokázať presnosť CRR spoločnosti Tether zostavenú 28. februára.

„Podľa nášho názoru CRR, ktorý pripravilo vedenie spoločnosti Tether k februáru 2021, je v súlade s kritériami v nich stanovenými a vo všetkých významných hľadiskách je to spravodlivé, “uvádza sa v stanovisku o uistení.

Správa ďalej uvádza, že rezervy spoločnosti Tether na stablecoin USDT presahujú sumu potrebnú na vyplatenie tokenov digitálnych aktív, pretože konsolidované celkové pasíva dosahujú 35,2 miliárd dolárov, zatiaľ, čo konsolidované celkové aktíva dosahujú minimálne 35,3 miliárd dolárov.

Moore Cayman poznamenal, že jeho vyjadrenie o vierohodnosti je obmedzené na USDT, pretože informácie týkajúce sa Tetheru zaisteného zlatom XAUT stablecoin neboli predmetom rozsahu našej zákazky na uistenie.

Moore Cayman je poskytovateľom audítorských služieb pre firmy a fondy v rôznych jurisdikciách vrátane offshore jurisdikcií, ako sú Kajmanské ostrovy a Britské Panenské ostrovy, ako aj Delaware, Hongkong, Spojené kráľovstvo a ďalšie.

„Tether bol vždy plne podporený a vyjadrenie vierohodnosti, ktoré sme dnes poskytli, ho opäť potvrdzuje. Ako líder v rastúcom svete kryptomien sme naďalej odhodlaní byť medzi najtransparentnejšími stablecoinmi, “napísal Tether Holdings.

„Máme v úmysle pravidelne vydávať atestácie,“ uviedol Stuart Hoegner, hlavný právny zástupca pre Tether a burzu kryptomien Bitfinex.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart