0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

01.02.2022 Nízko nákladová platforma: Bitkub Chain

Od vzniku Ethereum a DeFi vzniká mnoho platforiem, ktoré riešia lepšiu škálovateľnosť a nízke poplatky za transakcie, nakoľko poplatky na Ethereum sú vysoké.  

Úvod

Bitkub Chain je decentralizovaný blockchainový ekosystém, ktorého cieľom je poskytnúť spravodlivú platformu na vytváranie nízko nákladových, interoperabilných aplikácií založených na blockchaine. Používatelia siete profitujú z ultra rýchlych potvrdení transakcií a podpory inteligentných zmlúv Etheruem. Navyše, Bitkub Chain sa môže pochváliť transakčnými poplatkami vo výške približne 5 Gwei. Preto sa Bitkub Chain zameriava na podporu masového prijatia technológie blockchain.

Bitkub Chain Technology

Sieť Bitkub podporuje spoločný vývoj softvéru pre firmy a jednotlivcov. Okrem toho sa technológia Bitkub Chain zameriava na riešenie problémov v reálnom svete pomocou rôznych nástrojov pre decentralizované aplikácie založené na inteligentných a flexibilných zmluvách (dApps). Od úverových protokolov až po decentralizované oracle a dáta, platforma ponúka širokú škálu nástrojov a služieb na vytváranie blockchain produktov novej generácie za minimálne poplatky. Bitkub Chain navyše uľahčuje spustenie decentralizovaných finančných protokolov (DeFi) pomocou bežných nástrojov Ethereum.

Sieť pozostáva z decentralizovanej siete uzlov, na ktorých funguje virtuálny stroj na udržiavanie konsenzu a podporu ľubovoľných výpočtov v distribuovanej účtovnej knihe. Okrem toho táto sieť uzlov pomáha udržiavať konsenzus v celom ekosystéme pomocou mechanizmu konsenzu Proof of Authority (PoA).

Prečítajte si tiež: Developer „The One“ California chce tokenizovat nemovitost

Konsenzus Proof of Authority (PoA)

Bitkub Chain používa konsenzuálny algoritmus Proof of Authority na overenie transakcií v celej sieti. V rámci tohto modelu sa bloky vyrábajú každých päť sekúnd pre optimálnu účinnosť. Okrem toho PoA spĺňa často prehnané energetické požiadavky blockchainov Proof of Work (PoW) a ponúka extrémne nízke transakčné poplatky a vysokú priepustnosť.

PoA v podstate zlepšuje mechanizmus konsenzu Proof of Stake (PoS), pričom zachováva rovnakú úroveň transparentnosti. Bitkub Chain bude zatiaľ využívať mechanizmus konsenzu PoA. Platforma však prejde na pokročilý model Proof of Staked Authority (PoSA) a nakoniec prejde na model PoS.

Bitkub Chain Validátori

Validátori zodpovedajú za dosiahnutie konsenzu, overenie transakcií a vytváranie nových blokov v sieti. Okrem toho musia overovatelia Bitkub String odhaliť svoju identitu a dôveru v sieť prostredníctvom PoA. Totožnosť overovateľov je dobrovoľne sprístupnená sieti, aby sa preukázalo, že majú právo overiť bloky. Okrem toho musia overovacie uzly zamknúť určité množstvo mincí KUB. Je to, preto, že každý validátor konajúci nečestne by mohol stratiť svoje zamknuté KUB a byť odstránený zo siete.

Interoperabilita

Interoperabilita sa stala základnou črtou moderných blockchainových sietí. V dôsledku toho Bitkub Network ponúka podporu inteligentnej zmluvy Ethereum na podporu prijatia a umožňuje vývojárom využívať bežné nástroje Ethereum na rozvoj inteligentných zmlúv. Používatelia navyše získajú prístup k niekoľkým knižniciam JavaScript, vrátane Web3.js , Ether.js a Truffle.js. Okrem toho Bitkub Chain podporuje MetaMask, Solidity a Remix IDE.

Bitkub Chain Exchange

Bitkub Exchange je jednou z najpopulárnejších krypto výmenných platforiem v Thajsku. Burza, ktorá je k dispozícii pre mobilné zariadenia a počítače, ponúka typy trhových, limitných a stop-limitných objednávok spolu s integráciou grafu TradingView. Držitelia mincí KUB môžu tiež vymeniť kredity za obchodné poplatky na burze Bitkub, aby získali zníženie poplatkov.

Bitkub Coin (KUB)

Natívna minca (KUB) je primárnym prostriedkom výmeny v celom ekosystéme Bitkub. V súlade s tým je minca KUB nevyhnutná na platenie transakčných poplatkov a hlasovanie o návrhoch riadenia s cieľom vykonať zmeny platformy. Tiež slúži ako stimul pre validačné uzly, ktoré zabezpečujú sieť a overujú transakcie.

Okrem toho môžu držitelia KUB využiť funkciu Lock & Drop peňaženky Bitkub NEXT. Táto funkcia umožňuje používateľom uzamknúť mince KUB na určité obdobie a získať pasívny príjem pomocou kryptomien.

Zdroj: https://portalcripto.com.br/en/what-is-bitkub-chain-coin-kub-token-ecosystem-blockchain-defi-dapps-and-wallet/#O_que_e_Bitkub_Chain_Coin_KUB_e_Como_Funciona,https://academy.moralis.io/blog/what-is-bitkub-chain-and-bitkub-coin

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart